۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۱

اردوی تیم ملی تکواندو بانوان از ۲۰ مهرماه آغاز می‌شود

با اعلام آرش فرهادیان رییس سازمان تیم‌های ملی تکواندو، اردوی دختران ملی پوش با حضور 4 هوگوپوش از روز 20 مهرماه در مرکز جهانی تکواندو آغاز می‌شود.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، تیم ملی تکواندو بانوان از اسفندماه سال گذشته با شیوع ویروس کرونا به استراحت اجباری رفت و تمرینات خود را به صورت مجازی و زیر نظر کادرفنی پیگیری می کرد؛ حالا پس از نزدیک به ۷ ماه، ملی پوشان قرار است از روز ۲۰ مهرماه تمرینات خود را در مرکز جهانی تکواندو آغاز کنند.

با اعلام آرش فرهادیان رییس سازمان تیم‌های ملی تکواندو، تیم ملی تکواندو بانوان با حضور ۴ هوگوپوش تمرینات خود را شروع خواهند کرد.

مهلا مومن زاده و غزل سلطانی در وزن اول المپیکی (۴۹- کیلوگرم) و ناهید کیانی و یلدا ولی نژاد در وزن دوم المپیکی (۵۷- کیلوگرم) به اردوی تیم ملی دعوت شده اند.

دختران ملی پوش مسابقات کسب سهمیه المپیک را پیش رو دارند که هنوز تاریخ قطعی برگزاری این رویداد مشخص نشده است. همچنین رقابت های قهرمانی آسیا در برنامه تیم ملی بانوان قرار داشت که با شیوع کرونا این رقابت ها به تعویق افتاده و تاریخ جدیدی برای برگزاری از سوی اتحادیه تکواندو آسیا اعلام نشده است.

۰ ۰ vote
Article Rating

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments