۰۳ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۶
نماینده ولی فقیه در سازمان عقیدتی سیاسی ارتش مطرح کرد؛

ارتش جمهوری اسلامی ایران، ارتشی انقلابی و معنویت محور است

حجت الاسلام و المسلمین عباس محمدحسنی در اولین جشنواره طرح های فرهنگی مصباح که با حضور فرماندهان و مسئولان نیروی پدافند هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در محل سالن همایش شهید مطهری ستاد این نیرو برگزار شد گفت: ارتش جمهوری اسلامی ایران، ارتشی انقلابی و معنویت محور است.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری سلامت به نقل از  روابط عمومی ارتش، حجت الاسلام والمسلمین عباس محمدحسنی، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن ایام الله مبارک دهه فجر و همچنین با اشاره به موفقیت چشمگیر نیروی پدافند هوایی در رزمایش اخیر پهپادی اظهار کرد: به حمدالله برابر بررسی آماری صورت گرفته در شورای عالی تعالی معنوی آثار و برکات اجرایی شدن طرح های فرهنگی مصباح موجب افزایش روحیه معنوی، بصیرتی و سیاسی کارکنان پایور و وظیفه و همچنین خانواده و فرزندان نیروی همیشه بیدار و غیور پدافند هوایی شده است که نتایج به دست آمده در بسیاری از حوزه‌ها و شاخص های معنوی و بصیرتی بالا رفته و بعضی چالش‌های موجود هم بسیار کاهش یافته است .

رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش با اشاره به استقبال جامعه هدف از طرح های فرهنگی مصباح خاطرنشان‌کرد: خداخواهی کارکنان و فرزندان ارتشی غیور نشان دهنده این است که ارتش جمهوری اسلامی ایران، ارتشی انقلابی و معنویت محور است.

 حجت الاسلام و المسلمین محمد حسنی با اشاره به حمایت های همه جانبه مادی و معنوی سامانه فرماندهی در برگزاری و هر چه بهتر اجرا شدن طرح های فرهنگی مصباح تصریح کرد : طرح های مصباح پاسخگوی نیازهای معنوی و فطری کارکنان است و موجبات افزایش انگیزه و ارتقاء توان رزمی یگان را در پی دارد.

 

وی با تاکید بر ضرورت استمرار اجرای طرح‌های فرهنگی مصباح خاطرنشان کرد: طرح های فرهنگی مصباح نه برای مدت و زمان محدود بلکه برای دراز مدت تهیه شده است از این رو همچنان استمرارخواهد داشت.

رییس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش گفت: فلسفه پیدایش طرح های فرهنگی مصباح مقابله با جنگ نرم دشمن است بنابر این تا جنگ نرم دشمن هست طرح های فرهنگی مصباح هم ادامه خواهد داشت، چرا که طرح های فرهنگی مصباح اثربخش ترین پاد زهر علیه جنگ نرم دشمن به شمار می رود.

درپایان این مراسم از فرماندهان، روسا و مسئولان منتخب در راستای اجرای عملکرد و اثربخشی طرح های فرهنگی مصباح تجلیل شد

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x