۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس:

اراده ای برای مدیریت نهاده ها در دولت وجود ندارد!

عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: بسیاری از مشکلات در بخش قیمت مرغ مربوط به نهاده است و تا زمانیکه اراده ای جدی برای رفع مشکلات از سوی دولت وجود نداشته باشد این مشکلات برطرف نخواهند شد.

روح الله آزادی خواه، نماینده مردم ملایر در خانه ملت در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری سلامت؛ با اشاره به اینکه مرغداران در خط مقدم تولید قرار دارند، اظهارکرد: تولیدکنندگان ما آدم هایی هستند که ثابت کرده‌اند در مسیر خط مقدم جبهه تولید حضور هوشمندانه و با بصیرتی دارند.

وی ادامه داد: فقط دولت باید کمک کنند تا مشکلات بیش از گذشته حل شوند.

آزادی خواه در پاسخ به این سوال که آیا مشکل نهاده در حوزه تولید مرغداران حل خواهد شد و چطور می‌توان به این مشکل رسیدگی کرد، افزود: وزارتخانه‌ها علاقه‌مند هستند که این مشکل برطرف شود ولی در مجموع دولت و شخص آقای رئیس‌جمهور به عنوان یکی از مهمترین مسائل کشور که نزدیک به ۸ میلیارد دلار فقط به این موضوع اختصاص داده می شود، باید به آن ورود کند.

عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: ولی متاسفانه فعلا اراده ای وجود ندارد و تا زمانیکه این از عزم و اراده بوجود نیاید، کماکان با همین مشکل رو به رو خواهیم بود ولی کمیسیون کشاورزی مجلس به دنبال حل این مساله است.

وی توضیح داد: همچنان در بخش نهاده ها مشکلات و ناهماهنگی های بسیاری وجود دارد که پابرجا مانده است و با وجود واردات و ثبت سفارش نهاده ها معلوم نیست که چه اتفاقی در این حوزه رخ داده و به دنبال حل مساله هستیم، با این حال تا زمانیکه این مشکلات برطرف نشود متاسفانه نمی توان بازار را سامان بخشید.

خبرنگار: محمدسیاح

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments