۲۵ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴

ارائه خدمات غیر حضوری به بیماران خاص در دوران همه گیری کرونا

کارشناس مسئول اداره امور بیماری ها معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: خوشبختانه هیچگونه مشکلی در بحث خدمت‌رسانی به بیماران خاص و صعب‌العلاج در ایام موج سوم بحران کرونا وجود ندارد و تمامی خدمات مطابق با دستورالعمل‌های بهداشتی ارائه می‌شود.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از وبدا،دکتر جواد رجبیان اظهار کرد: خدمات مشاوره‌ای به بیماران خاص انجام می‌شود و کارشناسان به‌صورت مستمر با بیماران پیوندی و دیالیزی تماس می‌گیرند تا اگر علائم مشکوک به کرونا داشتند اقدام لازم در خصوص درمان سرپایی یا بستری در بیمارستان و یا درمان در منزل صورت می‌پذیرد.

وی افزود: خوشبختانه در زمان موج سوم کرونا مشکلی برای بیماران خاص و صعب‌العلاج به‌وجود نیامده و درخواستمان از مردم این است که قبل از هرگونه اقدامی از پزشک خود مشورت بگیرند و مراجعه مستقیم به بیمارستان‌ها در این شرایط حاد و بحرانی کرونایی نداشته باشند.

کارشناس مسئول اداره امور بیماری ها معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی مشهد با بیان اینکه تمامی خدمات موردنیاز گروه‌های خاص و پرخطر مطابق با دستورالعمل‌های بهداشتی ارائه می‌شود، خاطرنشان کرد: پیش‌بینی‌های لازم در سطح استان برای خدمات‌رسانی مطلوب و شایسته به بیماران خاص و صعب‌العلاج در ایام موج سوم بحران کرونا شده تا اگر بیماری نیازمند خدمات درمانی بود این خدمات بی‌دغدغه به وی ارائه شود.

دکتر رجبیان بیان کرد: توصیه اکید ما به بیماران خاص و صعب‌العلاج در وضعیت بحرانی کرونایی ماندن در خانه و به اعضای خانواده آنان عدم خروج غیر ضرور از منزل و استفاده از ماسک، رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و رعایت فاصله اجتماعی در زمان خروج ضروری از منزل است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x