۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۶
رئیس بیمارستان نورافشار خبر داد:

ارائه خدمات رایگان به کودکان کم توان جسمی و ذهنی – حرکتی

رئیس بیمارستان فوق تخصصی نورافشار از اهدای5 دستگاه ویلچر برقی تمام اتوماتیک و 10 دستگاه ویلچر معمولی به این بیمارستان خبر داد.

به گزارش گروه بهداشت ودرمان خبرگزاری سلامت به نقل از  روابط عمومی بیمارستان فوق تخصصی نورافشار، دکتر سید بهمن سبحانی، با اعلام این خبر گفت: این ویلچرها به منظور تسهیل در حرکت کودکان کم توان ذهنی-حرکتی، از سوی خیرین به مجموعه توانبخشی کودکان این بیمارستان اهدا شده است.

رئیس بیمارستان فوق تخصصی نورافشار، با قدردانی از حمایت های همیشگی خیرین و نیکوکاران به بیماران و کودکان نیازمند این بیمارستان خاطر نشان کرد: بیمارستان فوق تخصصی نورافشار به دلیل ارائه خدمات خیریه؛ عام المنفعه و رایگان برای کودکان دارای اختلال ذهنی ـ حرکتی، همواره از سوی خیرین حوزه سلامت مورد توجه قرار می گیرد.

وی ادامه داد: خدمات تشخیصی و درمانی برای کودکان کم توان جسمی و ذهنی – حرکتی در مجموعه توانبخشی کودکان این بیمارستان به صورت کاملا رایگان انجام می گیرد.

یادآور می شود بیمارستان فوق تخصصی موقوفه و خیریه نورافشار از معدود نمونه‌ های موجود در منطقه است که با نگاه چند رشته‌ ای خدمات فوق تخصصی ارتوپدی، روماتولوژی، نورولوژی و توانبخشی ویژه کودکان را با حضور پزشکان مجرب و با سابقه کشور ارائه می کند و با استفاده از تجهیزات پیشرفته تشخیصی و درمانی به ارزیابی، تشخیص، درمان و بازتوانی بیماری های عضلانی اسکلتی کودکان، درمان مشکلات مفصل و بیماری ‌های التهابی، ارزیابی وضعیت تراکم استخوان کودکان، جراحی ارتوپدی کودکان، جراحی اعصاب کودکان، روانپزشکی کودکان و توانبخشی کودکان معلول جسمی و حرکتی می پردازد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments