۰۶ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹

ادامه بدبیاری‌های هازارد در رئال‌مادرید

ادامه مصدومیت ادن هازارد باعث می شود او سوپر کاپ اسپانیا را نیز از دست بدهد.

به گزارش گروه ورزشی طبنا( خبرگزاری سلامت)و به نقل از مارکا،‌ یک ماه از مصدومیت ادن هازارد می گذرد و او همچنان غایب تمرینات رئال‌مادرید است و گرانترین بازیکن این تیم هنوز نتوانسته است شرایط بازی را به دست بیاورد.

سوپر کاپ اسپانیا ۱۰ روز دیگر برگزار می شود و ادن هازارد به این رقابتها نخواهد رسید تا غایب بزرگ رئال‌مادرید برای این رقابت ها باشد که با حضور چهار تیم برگزار می شود.

پیشتر عنوان شده بود این بازیکن حضور در سوپر کاپ را نشانه گرفته است و به این رقابتها می رسد ولی حالا مشخص شد او نه تنها به این رقابتها نخواهد رسید بلکه ممکن است حضور دوباره او به میادین به ماه فوریه موکول شود.

باشگاه رئال‌مادرید به درخواست زین الدین زیدان قصد ندارد هیچ ریسکی درباره این بازیکن کند. به نظر می رسد مراحل حذفی لیگ قهرمانان و بازیهای حساس لالیگا مدنظر زیدان است تا این بازیکن را برای بازیهای مهم تیمش آماده در اختیار داشته باشد و به او فشار نیاورد.

رئال‌مادرید در نبود این بازیکن در ۶ بازی تنها ۸ گل به ثمر رسانده است این در حالی است که در ۶ دیدار قبلی که هازارد در ترکیب رئال بود این تیم توانسته بود ۲۰ گل به ثمر برساند.

سوپر کاپ اسپانیا قرار است از ۸ ژانویه در عربستان برگزار شود.

انتهای پیام

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments