۲۴ تیر ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۴
پاسخ استانداری تهران به اعلام پلمب برخی مجتمع‌ها؛

اخطار به ۱۰ مجتمع؛توقف فعالیت در صورت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی

درپی عدم رعایت پروتکل های بهداشتی به 10 مجتمع درتهران اخطار وتذکر داده شده ودرصورت استمرار چنین اقدامی باتوقف فعالیت مواجه می شوند؛ازاینرو اعلام هر گونه اسامی ازسوی استانداری تهران مورد تاییدنمی باشد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، در پی اعلام اخطار به ۱۰ مجتمع در تهران به سبب عدم رعایت پروتکل های بهداشتی برخی خبرگزاری ها به اشتباه اقدام به اعلام اسامی این مجتمع ها کرده‌اند، در صورتی که اولا طبق بازرسی های انجام شده توسط ستاد کرونا استان تهران این مجتمع ها در مرحله اول به شکل مکتوب اخطار و تذکر دریافت کرده اند و در صورت تکرار و عدم رعایت پروتکل های بهداشتی با محدودیت فعالیت مواجه خواهند شد.

از سوی دیگر اسامی این مجتمع ها نزد استانداری تهران محفوظ است و اعلام هر گونه اسامی از سوی خبرگزاری های مختلف مورد تایید نمی باشد و از رسانه ها درخواست می شود از تشویش اذهان عمومی در این شرایط اجتناب کنند.

در شرایطی که به سبب شیوع کرونا تلاش این است که با اقدامات مختلف بتوانیم زمینه را برای بازگشت به وضعیت قبل فراهم کنیم از همه شهروندان درخواست می شود تا هر گونه اخبار و اطلاعات در مورد محدودیت های ناشی از کرونا را از منابع موثق پیگیری کنند تا با همراهی و مشارکت آحاد جامعه بتوانیم از این شرایط به خوبی عبور کنیم.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of