Saturday 6 June 2020 | شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۷ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶
بازدید: 124
رئیس باشگاه الاهلی:

اخراج برانکو را از رسانه‌ها شنیدم

رئیس باشگاه الاهلی بعد از اخراج برانکو اظهار نظر عجیبی را بر زبان آورد تا جایی که او گفت این اخراج ربطی به او نداشته است.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت) و به نقل از الغد، برانکو ایوانکوویچ بدترین روزهای دوران مربیگری خود را در الاهلی عربستان تجربه کرد. این مربی کروات تنها بعد از ۵ بازی حضور در الاهلی از کار برکنار شد. شکست دو بر یک الاهلی برابر الوحده در هفته سوم لیگ عربستان باعث شد تا برانکو از کار برکنار شود.

رئیس باشگاه الاهلی اظهار نظری عجیبی در واکنش به برکناری برانکو داشت که به خوبی نشان می‌دهد وضعیت در این باشگاه سعودی اصلا خوب نیست.

احمد الصائغ گفت: من خبر برکناری برانکو را از رسانه‌ها شنیدم و واقعا شوکه شدم. شاهزاده منصور بن مشعل مدیر باشگاه چنین تصمیمی را گرفت. به او گفتم که باید در صورت اخراج برانکو ۷ میلیون ریال سعودی به او خسارت بدهیم اما او توضیح من را قبول نکرد.

رئیس الاهلی ادامه داد: ما برای قراردادهای جدید خود ۲۰۰ میلیون ریال پرداخت کرده‌ایم، این درحالی است که شاهزاده منصور تنها ۲۰ میلیون به ما کمک کرده است. درآمد سالانه ما ۲۶ میلیون است و اسپانسر هم ۱۴۰ میلیون به ما پرداخت می‌کند.(ایسنا)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of