۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۳

اختصاص ۴۰۸ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی در هرمزگان

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: در سه سال اخیر 408 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال روستایی به استان هرمزگان اختصاص یافته است.

به گزارش خبرگزاری سلامت  هادی ابراهیمی با بیان این که هرمزگان در سال گذشته موفق به کسب رتبه برتر ملی در اجرای برنامه های اشتغال فراگیر و روستایی شده است، افزود: از مجموع تسهیلات اختصاصی به استان، بیش از ۳۴۵ میلیارد تومان به ۲ هزار و ۵۱۵ طرح با پیش بینی اشتغال بیش از ۸ هزار و ۶۰۰ نفر پرداخت شده که با پرداخت این تسهیلات رونق مناطق روستایی استان و ایجاد فرصت‌های شغلی فراهم می‌شود.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرمزگان گفت: یکی از مهم‌ ترین اولویت های دولت تدبیر و امید، توسعه اشتغال پایدار در روستاها است و آئین نامه اجرایی قانون حمایت از توسعه و ایجاد اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری با استفاده از منابع صندوق توسعه ملی بعنوان یکی از طرحهای دولت در ابتدای سال ۹۶ به اجرا درآمد.

ابراهیمی تصریح کرد: تسهیلات اشتغال روستایی و فراگیر به رسته های اولویت‎دار و طرح های دارای توجیه اقتصادی و متناسب با ظرفیتهای استان و ایجاد اشتغال پرداخت می‌شود که هرمزگان به عنوان یکی از استانهای پیشرو در جذب و پرداخت از سوی وزارت تعاون، کار ورفاه اجتماعی انتخاب شده است.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of