۲۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۱
فرمانده انتظامی استان اصفهان خبر داد:

اختصاص ۲۸۰ تیم تخصصی پلیس راه اصفهان به نقاط برف گیر

فرمانده انتظامی استان اصفهان از اختصاص 280 تیم تخصصی پلیس راه اصفهان به 9 نقطه و گردنه برف گیر در طرح رزمایش زمستانه پلیس راه استان اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری سلامت در اصفهان،سردار محمدرضا میرحیدری با اشاره به استقرار ۲۸۰ تیم مضاعف پلیس راه علاوه بر تیم های عادی این پلیس در ۹ منطقه و گردنه برف گیر استان اصفهان گفت: این تیم ها به مدت ۳ ماه به صورت شبانه رو آماده خدمت رسانی مردم خواهند بود.

وی طرح رزمایش زمستانه پلیس راه را یکی از بهترین و جهادی ترین عرصه های خدمت رسانی در نظام مقدس جمهوری اسلامی توصیف کرد و اظهار داشت: امروز با تاکیداتی که مقام معظم رهبری (مدظه العالی ) در خصوص حرکت جهادی دستگاه ها دارند باید با ایجاد یک رویه جدید، با هم افزایی، با وقت گذاری با مجاهدت بیشتر مردم عزیز را یاری دهیم که دجار مشکلات نشوند.

سردار میرحیدری تصریح کرد: ماموران پلیس راه و ماموران واحدهای انتظامی در کنار سایر دستگاه های خدمت رسان همچون راهداری ، فوریت های پزشکی و هلال احمر و دیگر دستگاه ها در شرایط سختی که شاهد تحریم های ظالمانه آمریکا بر علیه ملت ایران هستیم و همچنین مشکلاتی که ویروس کرونا بر کشور ما تحمیل کرده با تمام وجود به میدان آمدند تا مردم ما با کمترین حوادث و تلفات جانی، زمستان امسال را سپری کنند.

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: پلیس راه استان اصفهان بحمد الله طی سال های متمادی در حوزه ترافیکی و کاهش جان جانباختگان توفیقات ارزشمند و خوبی را کسب کرده که البته این افتخارات بدون همکاری مردم و دستگاه های استان اتفاق نمی افتاد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments