۱۲ شهریور ۱۳۹۹ - ۰۹:۵۸

اختصاص بیش از ۱۶ هزار تن کالا ویژه ایام محرم و صفر به استان تهران

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان صمت استان تهران گفت: براساس ابلاغ کمیته تنظیم بازار ویژه ایام محرم و صفر سال 99 بالغ بر 16 هزار 344 تن انواع کالا به استان تهران تخصیص یافته است.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  شاتا، مجتبی شیر قاضی افزود: این اقلام شامل روغن، انواع برنج، مرغ منجمد، گوشت قرمزگوساله و شکر می باشد.

هیاتهای مذهبی و مساجد دارای مجوز می توانند از طریق سامانه بیرق و یا مراجعه به سازمان تبلیغات اسلامی و امور مساجد شهر و منطقه نسبت به دریافت سهمیه اقدام نمایند.

وی در خصوص قیمت این کالاها برای مصرف کننده گفت: برنج هندی در بسته های ۱۰کیلویی ۱۵۳۷۵ تومان، مرغ منجمد ۱۳۹۰۰تومان، گوشت قرمز منجمد گوساله ۵۶هزار تومان، شکر در بسته های یک کیلویی ۸۷۰۰تومان و روغن نیز طبق نرخ مصوب می باشد.

معاون امور بازرگانی و توسعه تجارت سازمان اضافه کرد: هیات ها و مساجد می توانند با دردست داشتن حواله جهت دریافت این اقلام از ابتدای محرم تا پایان ماه صفر به مراکز منتخب مراجعه نمایند.

وی در پایان اعلام کرد: همشهریان می توانند درصورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به سامانه ۱۲۴گزارش یا به سازمان صمت استان تهران مراجعه نمایند

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments