۰۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۰

اختر: فکری یک استقلالی متعصب است

پیشکسوت استقلال می‌گوید این تیم به زودی به موفقیت می‌رس

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل از سایت رسمی این باشگاه ادموند اختر پیشکسوت استقلال درباره وضعیت آبی‌های پایتخت گفت: استقلال به لحاظ امتیاز گیری به نظرم خوب عمل کرده است. شاید خیلی‌ها بگویند استقلال زیبا بازی نمی‌کند ولی من معتقدم که استقلال الان نباید هم زیبا بازی کند. تیم دیر بسته شد، کادرفنی دیر تیم را تحویل گرفت، تغییر و تحولات مدیریتی شکل گرفت و حالا توقع زیبا بازی کردن از تیم زود است.

او افزود: نقطه قوت استقلال، کادرفنی تمام استقلالی این تیم است. من با محمود فکری در استقلال هم بازی بوده‌ام و می‌دانم چقدر به استقلال تعصب دارد. آقایان مظلومی، مرفاوی، برهانی و عمران‌زاده هم در استقلال سال‌ها بوده‌اند و قطعا می‌توانند به تیم کمک کنند. هواداران مطمئن باشند که با آماده شدن مصدومان، شکل بازی استقلال هم بهتر می‌شود. الان عده‌ای می‌گویند استقلال بازی‌های سختش را نکرده است. اگر بازی‌های سخت ما مقابل پرسپولیس، سپاهان و تراکتور باشد، به شما قول می‌دهم مقابل آن‌ها خیلی بهتر کار می‌کنیم چون آن‌ها مقابل ما دفاع صرف نخواهند کرد. البته من به تیم‌هایی مثل پیکان و ماشین‌سازی و … که مقابل استقلال دفاع چند لایه داشتند هم حق می‌دهم چراکه اگر دفاع چندلایه نداشته باشند، ۵ گل می‌خورند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در پایان افزود: دیاباته در فصل جاری هنوز نتوانسته به استقلال کمک کند و من امیدوارم او زودتر شرایط بازی را پیدا کند تا به تیم کمک کند. استقلال با این روند نتیجه‌گیری می‌تواند قهرمان شود و هواداران با حمایت از فکری و بازیکنان، می‌توانند به آن‌ها خیلی کمک کنند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments