۱۷ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۷

اختتامیه یازدهمین «جشنواره عکس رشد» ۲۲ فروردین برگزار می شود

اختتامیه یازدهمین «جشنواره عکس رشد»، 22 فروردین‌ماه در مدرسه دارالفنون و با تجلیل از برخی از برگزیدگان استان تهران به‌صورت حضوری و تجلیل از برگزیدگان استانی به‌صورت وبینار، برگزار می‌شود.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری سلامت به نقل از  مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، مراسم اختتامیه یازدهمین «جشنواره عکس رشد» روز یکشنبه ۲۲ فروردین از ساعت ۱۰ تا ۱۱:۳۰ در مدرسه دارالفنون برگزار خواهد شد.

شایان ذکر است یازدهمین دوره «جشنواره عکس رشد»، در دو گروه سنی بزرگ‌سال(برای فرهنگیان و عکاسان آزاد) با موضوعات: مدرسه، خانواده دوم؛ ایران، سرزمین پرگهر و بخش جنبی: گام دوم انقلاب؛ و گروه سنی دانش‌آموزی(برای دانش‌آموزان دوره متوسطه اول و دوم) با موضوع آزاد برگزار شد.

در این جشنواره تعداد ۴۱۴۹ عکس در بخش آزاد و ۱۲۴۷ عکس در بخش فنی‌وحرفه‌ای به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است که از بین عکس‌های ارسالی، ۲۳۴۰ عکس در مرحله اول توسط هیأت پنج نفره تأیید شدند. پس از سه مرحله داوری، تعداد ۷۰ عکس در بخش آزاد، ۲۲ عکس در بخش دانش‌آموزی و ۲۳ عکس در بخش بزرگسال فنی و حرفه‌ای به نمایشگاه جشنواره عکس رشد، راه یافتند.

مراسم اهدای جوایز برگزیدگان استان تهران در فضای باز مجموعه دارالفنون و با حضور رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی و برخی از داوران و نمایندگان بخش‌های مشارکتی جشنواره و رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.

همچنین در این برنامه تعداد ۱۰۰ قطعه از عکس‌های راه‌یافته به جشنواره، در نمایشگاهی یک‌روزه در فضای باز دارالفنون به نمایش گذاشته می‌شود.

نمایشگاه مجازی و سراسری آثار «جشنواره عکس رشد» در آدرس http://ax11.roshd.ir/  ونتایج داوری مسابقات از لینک‌های زیر قابل‌دسترسی است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x