۲۳ مهر ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۰

احمد مددی: ما استقلال ایران و شانس اول قهرمانی هستیم

سرپرست مدیرعاملی استقلال گفت: برای ما فرقی نداشت که با کدام تیم و چه زمانی بازی کنیم چون ما استقلال ایران و شانس اول قهرمانی هستیم.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت احمد مددی در خصوص وضعیت باشگاه استقلال،  صحبت های کرد که در ادامه می خوانید:

با درخواست کادرفنی، اردویی هفت روزه را در هتل المپیک تهران برگزار می‌کنیم و مراحل آماده ‌سازی منسجم را جلو می‌بریم. کار‌های ما با برنامه پیش می‌رود و خوشبختانه کادرفنی برنامه‌ریزی خوبی انجام داده است.

مراسم قرعه کشی خوب برگزار شد، اما برای ما تفاوتی نداشت که با کدام تیم‌ها در چه زمانی بازی کنیم. در هر حال ما باید با همه تیم‌ها بازی کنیم و اینکه با کدام اول و با کدام آخر بازی کنیم خیلی فرقی نمی‌کند. ما استقلال ایران و شانس اول قهرمانی هستیم و دیگر تیم‌ها باید از تقابل با تیم ما هراس داشته باشند و برای‌شان مهم باشد که چه زمانی با استقلال بازی می‌کنند.

ستقلال تیم محبوب ایران است و ما شبانه‌روزی تلاش می‌کنیم تا مشکلات موجود را به حداقل برسانیم. هرچند این کار سخت است، اما همه کادر باشگاه و هیئت مدیره با یکدیگر همدل شده‌اند تا کار‌ها را پیش ببریم. ما همه یکصدا و یکدل پیش می‌رویم تا تیم خوبی را برای لیگ بیستم آماده کنیم و بتوانیم پرقدرت‌تر از همیشه ظاهر شویم و دل هواداران را شاد کنیم تا اجازه ندهیم هواداران امسال دچار رنج و ناراحتی شوند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x