۰۹ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۷

احمد مددی: در پرونده استراماچونی درخواست گراندز داده‌ایم

سرپرست مدیرعاملی استقلال گفت: در پرونده استراماچونی ما در خواست گراندز کردیم و پس از رسیدن آن به دادگاه CAS شکایت می کنیم تا فعلا برای رسیدگی پرونده کمی زمان داشته باشیم.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت احمد مددی در خصوص وضعیت باشگاه استقلال و پرونده استراماچونی، صحبت هایی را عنوان کرد که در ادامه می خوانید:

بازیکنان مطالبات مختلفی داشتند که هر کدام را قرار است با یک دیدگاه مثبت، انجام بدهیم و می‌خواهیم از این نظر بازیکنان مشکلی نداشته باشند و نگرانی ذهنی برای بازیکنان وجود نداشته باشد. دغدغه اول و اصلی ما، حل و فصل و مرتفع کردن مسائل تیم است و تا اینجای کار خوشبختانه کارهای خوبی انجام شده است.

ما درباره پرونده استراماچونی و دستیارانش درخواست گراندز داده‌ایم و این را به فیفا اعلام کرده ایم و منتظر هستیم فیفا اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهد. بعد از اینکه گراندز به دست ما رسید، اقدامات بعدی را در دادگاه CAS پیگیری خواهیم کرد تا ببینیم در آینده چه اتفاقاتی خواهد افتاد.

خوشبختانه کارگزار جدید استقلال به تمامی تعهدات خود پایبند بوده و به همه تعهدات خویش عمل کرده است و جا دارد که بنده از آقای دکتر میری، مدیرعامل این شرکت تقدیر و تشکر کنم. اکنون ارتباط بسیار خوب و حرفه‌ای میان باشگاه استقلال و این شرکت وجود دارد.

هواداران عزیز استقلال از این تیم آرامش، انسجام و پیروزی می‌خواهند. البته موضوع اختلاف حسینی و مظاهری مساله خاصی نبود و این دو دروازه‌بان با رفتار حرفه ای که از خود نشان دادند، به شایعات پایان دادند.

ما داریم امکانات لازم را فراهم می‌کنیم تا تیم استقلال کمترین چالش و مشکلات را داشته باشد و با قدرت به کار خودش ادامه دهد. ما از تمام ظرفیت های موجود کمک می‌گیریم تا امور استقلال به درستی پیش برود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x