۲۰ مهر ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۸
رئیس سازمان حمل‌ونقل و ترافیک خبر داد:

احداث «پیاده راه کامل» در مسیر میدان ولیعصر تا هفت‌تیر

رئیس سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران در حاشیه بازدید از «هفدهمین نمایشگاه حمل‌ونقل عمومی و خدمات شهری» از اجرای طرح «پیاده راه کامل» در محدوده‌ی خیابان کریم‌خان در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی طبنا(خبرگزاری سلامت)، مهدی حجت با اشاره به اینکه توسعه حمل‌ونقل پاک و پایدار یکی از اهداف مدیریت شهری است تصریح کرد: در حال حاضر مسیرهای ویژه دوچرخه در معابر مرکزی شهر احداث‌شده که به‌صورت نرده در عرض خیابان جداسازی شده است.

وی با بیان اینکه مسیرهای کنونی ویژه دوچرخه‌سواری موقتی است اظهار کرد: مطالعه و سنجش کارایی این مسیرهای ویژه در معابر مرکزی شهر در دست اقدام است و چنانچه نتایج این مطالعات مطلوب باشد، به‌صورت دائمی اجرا می‌شود.

رئیس سازمان حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران از اجرای طرح « پیاده راه کامل» در محدوده‌ی خیابان کریم‌خان خبر داد و گفت: بر اساس این طرح در مسیر میدان ولیعصر(عج) تا میدان هفت‌تیر، و در دو سمت خیابان نرده‌ها جمع‌آوری‌شده و پیاده راه کامل در این مسیر احداث خواهد شد.

به گفته حجت؛ پیاده راه کامل، خیابانی است شبیه بلوار که برای تمامی افراد اعم از معلولان، نابینایان، کالسکه کودکان و… مناسب‌سازی شده و هیچ اختلاف سطحی نداشته باشد و درعین‌حال مسیر ویژه دوچرخه نیز یکپارچه خواهد بود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments