۰۸ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۱

اجرای ۳۱۷ پروژه داوطلبی در جمعیت هلال احمر استان اصفهان

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان از اجرای 317 پروژه داوطلبانه از ابتدای سال جاری تا پایان دی ماه در راستای کمک به نیازمندان خبر داد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ علی محمدهاشمی با اعلام این خبر گفت: به همت داوطلبان و خیرین هلال احمر استان از ابتدای سال جاری ۳۱۷ پروژه داوطلبی در سطح استان اصفهان اجرا شده است .

وی افزود: این پروژه ها با مشارکت یک هزار و ۱۵۴ داوطلب به ارزش ۲۵ میلیارد ریال در شعب سراسر استان در قالب کمک های حمایتی و معیشتی و به منظور رفع مشکلات اقشار محروم به ویژه بیماران نیازمند انجام شده است.

 محمدهاشمی افزود: این پروژه ها شامل اهدای تجهیزات پزشکی شامل دستگاه اکسیژن ساز، کپسول اکسیژن و مانومتر،دستگاه بای پپ ،پالس اکسی متر و ساکشن جهت بانک تجهیزات پزشکی می باشد و همچنین اهدای تبلت و موبایل به دانش آموزان ، اهدای لوازم منزل ، اهدای سبد غذایی، اهدای بسته های بهداشتی ، اهدای هزینه دارو ودرمان ، پروژه های کارآفرینی و سایر پروژه های حمایتی است.

 مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: با اجرای پروژه های داوطلبی در این مدت بیش از ۴۴ هزار مددجو از این پروژه ها بهره مند شدند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x