۰۳ آبان ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۸

اجرای ۹ کیلومتر لوله‌گذاری آب در شهر فرمهین استان مرکزی

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان فراهان از اصلاح و توسعه خطوط انتقال و شبکه‌های توزیع آب در شهر فرمهین و روستاهای این شهرستان به طول ۹ هزار متر در ۶ ماهه سال جاری خبر داد.

به‌گزارش  گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو (پاون)، “مسعود عالی” با اعلام این مطلب اظهار داشت: در نیمه نخست سال جاری، خط انتقال آب شهر فرمهین به طول دو هزار متر اجرا شد.

وی افزود: همچنین به منظور ارائه خدمات به ساکنان شهرک‌های تازه تاسیس این شهر، یک‌هزار و ۲۳۰ متر شبکه توزیع آب توسعه پیدا کرده است.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان فراهان همچنین از اصلاح و توسعه شبکه‌های فرسوده در روستاهای این شهرستان به طول ۶ هزار متر خبر داد و خاطرنشان کرد: به‌منظور رفاه حال روستائیان این اقدامات همزمان با آسفالت‌ریزی و بهسازی معابر روستاها صورت گرفت.

وی ادامه داد: به منظور ارتقای کیفی آب در سطح شهرستان چهار دستگاه گندزدایی دوزینگ پمپ (آب ژاول) جایگزین دستگاه‌های کلرزن‌های گازی شد.

مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان فراهان همچنین از شناسایی و ساماندهی ۶۰ فقره انشعاب غیر مجاز آب در این شهرستان در نیمه نخست سال جاری خبر داد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x