۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۱

اجرای پروژه داوطلبی هلال احمر در روستاهای سیل زده الیگودرز

معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر لرستان از پروژه داوطلبی جمعیت هلال احمر اليگودرز در چهار روستای سیل زده شیر عالی، دره کول، بیشه خزان و سرکول بخش محروم ذلقی خبر داد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان لرستان، فرشید دریکوند با اعلام این خبر افزود: این پروژه در چهار روستای دورافتاده بخش ذلقی الیگودرز در روز یکشنبه ۲۶مردادماه اجرا شد.

وی گفت؛ اقلام مورد نیاز این روستاها که در فصل سرما مورد نیاز آنها بود بین ۳۷خانوار این چهار روستا توزیع شد. همچنین در این پروژه که با حضور بخشدار بخش ذلقی رئیس ومسئول داوطلبان شعبه و چند نفر از داوطلبان اجرا شد.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه روستای بیشه خزان روستایی با بافت قدیمی از سنگ وگل چوب بود رایزنی با ریاست بنیاد مسکن انقلاب اسلامی جهت اهدا وام مقاوم سازی بصورت ضرب العجل صورت گرفت.

دریکوند بیان کرد؛ با توجه اینکه دختر ۱۶ ساله ای که بر اثر برق گرفتگی دستش قطع شده بود و تحت پوشش اداره بهزیستی نبود طی تماس تلفنی با ریاست اداره بهزیستی مقرر شد که در کوتاه ترین زمان ممکن تحت پوشش نهاد قرار گیرد.

گفتنی است که زوج جوانی که به دلیل مشکلات مالی توانایی تامین جهیزیه نداشت طی تماس تلفنی  مقرر شد که توسط یکی از داوطلبان جمعیت هلال احمر الیگودرز تامین جهیزیه شود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x