۳۰ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۴

اجرای مرحله دوم پویش نذر ماسک در دانشکده پزشکی شیراز

همزمان با ایام ماه محرم، دومین مرحله از پویش بزرگ «نذر ماسک» در دانشکده پزشکی اجرا شد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  روابط عمومی دانشکده پزشکی، مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشکده  علوم پزشکی شیرازگفت: همزمان با ماه محرم، با همکاری هیات الرضا (ع) دانشگاه علوم پزشکی شیراز، بسیج دانشجویی و معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشکده پزشکی، دومین مرحله از پویش نذر ماسک به مرحله اجرا درآمد.

«محمدامین نوح پیشه» افزود: پویش نذر ماسک از اقدامات نیکوکارانه و انسان دوستانه ای است که طی آن مردم اخلاق مدار کشورمان نسبت به تهیه و توزیع ماسک برای استفاده افراد نیازمند به عنوان یکی از مهمترین عوامل بازدارنده از انتقال کرونا اقدام می کنند.

او مشارکت همگانی در این پویش سلامت محور و مومنانه را گامی موثر برای کاهش شیوع کروناویروس و ترغیب و ترویج استفاده از ماسک استاندارد و قابل شستشو در مناطق محروم و کم برخوردار عنوان کرد.

مدیر فرهنگی و دانشجویی دانشکده پزشکی شیراز اظهار کرد: هزینه تامین این ماسک ها به صورت کامل از محل جمع آوری نذورات و کمک های مردمی تامین می شود.

او ضمن قدردانی از حضور همیشگی نیکوکاران، اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشکده پزشکی در تمامی عرصه ‌های خدمت به محرومان، خواستار استمرار مشارکت آنان در فعالیت‌ های خیرخواهانه و خداپسندانه شد و برای پیوستن به این پویش بزرگ، شماره تماس ۳۲۰۸۴۰۹۳ را معرفی کرد.

۰ ۰ vote
Article Rating

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments