۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۹

ابراهیمی: پرسپولیس با استراحت آماده بردن سپاهان شد

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس با اشاره به بازی های لیگ برتر گفت: به نظرم مثلث قهرمانی تشکیل شده است و هر بازی حساسیت ویژه ای دارد.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت ناصر ابراهیمی در گفتگو با مهر، درباره بازی یکشنبه هفته آینده پرسپولیس مقابل سپاهان اصفهان گفت: حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا باعث خستگی بازیکنان این تیم شده بود. ‬با این حال فکر می‌کنم فرصت کافی برای استراحت به وجود آمد و آنها می‌توانند مقابل سپاهان اصفهان با فرم ایده آل خود بازی کنند.

سرمربی پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به صحبت‌های مربوط به بازی ۶ امتیازی بین دو تیم افزود: به هر حال الان هر دو تیم به همراه استقلال تهران مدعی جدی قهرمانی هستند. فکر می‌کنم این بازی و دیدار دربی تأثیر زیادی در قهرمانی دارد. مثلث تیم‌های مدعی تشکیل شده است.

او تاکید کرد: پرسپولیس برای اینکه با آرامش به مصاف استقلال تهران برود لازم است سپاهان را ببرد. در حقیقت برای ماندن در صدر جدول چاره‌ای جز بردن ندارد. توان فنی هر سه تیم بالاست و این موضوع می‌تواند جذابیت را بیشتر کند.

ابراهیمی درباره واگذاری ساختمان فدراسیون فوتبال به شرکت شستا بابت بدهی فدراسیون فوتبال تصریح کرد: روزهای سیاه مدیریت در فوتبال ایران را دار و دسته کفاشیان و تاج راه انداختند. آنها باعث بی عزتی فوتبال شده‌اند. واقعا برایم قابل درک نیست که چرا چنین رفتاری را با فوتبال کردند. امیدوارم برخورد جدی با آنها شود.

پیشکسوت پرسپولیس ادامه داد: مگر می‌شود بی خیال فوتبال بود و فقط با فکر به منافع شخصی رفتار کرد؟! آنها باید توبیخ شوند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments