۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۱۰

ابراهیمی: خیلی‌ها می‌خواستند پرسپولیس قهرمان نشود

مربی سال‌های دور پرسپولیس گفت: در هفته‌های پایانی عوامل زیادی دست به دست هم دادند تا آرامش و تمرکز پرسپولیس را برهم بزنند اما پرسپولیسی‌ها هوشمندانه عمل کردند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری سلامت ناصر ابراهیمی در گفت‌وگو با برنا با اشاره به قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس تهران در لیگ بیستم اظهار داشت: گفته بودم این تیم از شانس زیادی برای قهرمانی برخوردار است. از روند خوبی که این تیم از ابتدای فصل داشت، مشخص بود که پرسپولیس یکی از شانس های اصلی قهرمانی است. برای موفقیت و قهرمانی هر تیمی ۵ شرط لازم است که می تواند شرایط را برای موفقیت ایجاد کند. مدیریت خوب، منابع مالی، گروه کادر فنی منسجم، بازیکنان مستعد و باانگیزه و در نهایت حمایت هواداران و پیشکسوتان که پرسپولیس از تمامی این فاکتورها بهره‌مند بود و موفق شد راهی را که برانکو، آغازگرش بود را با یحیی گل محمدی ادامه دهد. به اعتقاد من همان طور که اکثر بازیکنان و افشین پیروانی در جشن قهرمانی پرسپولیس روی آن تاکید داشتند، این تیم می تواند با حفط شرایط خوب خود در فصل بعد هم به قهرمانی ششم خود دست پیدا کند.

او ضمن تاکید برحفظ تمرکز تیم در هفته‌های پایانی لیگ برتر ادامه داد: در هفته های پایانی عوامل زیادی دست به دست هم دادند تا آرامش و تمرکز پرسپولیس را برهم بزنند اما پرسپولیسی ها هوشمندانه عمل کردند و با قدرت و بدون توجه به خیلی از ماجراها به کار خود ادامه دادند. همبستگی و اتحاد تیم و مدیران و مسئولان باشگاه باعث شد حتی قول پاداش رقبا به حریفان پرسپولیس هم نتواند این تیم را از مسیرشان منحرف کند.

مربی سال‌های دور پرسپولیس خاطرنشان کرد: تا قبل از بازی برابر تیم تراکتور مسیر نسبتا ساده تری برای پرسپولیس وجود داشت و بازی تراکتور دیدار مهمی برای این تیم محسوب می شد که با وجود اینکه در آن بازی پرسپولیس روی غافلگیری گل اول را دریافت کرد ولی خیلی زود توانست آن گل را جبران کرده و با گل های بعدی اش کامبک را تکمیل کند. به نظر من پس از آن بازی کلید قهرمانی در دست پرسپولیس قرار گرفت و این تیم توانست تا حدود زیادی قهرمانی اش را مسجل کند چرا که اگر پرسپولیس در آن بازی امتیاز از دست می داد، نمی توانست سرنوشت قهرمانی اش را در دست خودش ببینید.

پیشکسوت سرخ‌ها ضمن تمجید از عملکرد فنی همه پرسپولیسی‌ها در طول این فصل گفت: در این فصل پرسپولیس در تمامی خطوط فوق العاده بود و نفرات خوب و آماده ای را در اختیار داشت و عملکرد تک تک شان قابل تقدیر است. با این وجود حضور چهره ای مثل وحید امیری و سیدجلال حسینی غنیمت بزرگی برای پرسپولیس محسوب می شوند. امیری در طول فصل بدون هیج حاشیه ای بهترین عملکرد فنی را برای تیم داشت و با وجود اینکه در طول فصل بارها در پست های غیرتخصصی برای پرسپولیس بازی کرد ولی کمترین فراز و نشیب و افت را داشت و به معنای واقعی کلمه در خدمت تیم و کادر فنی بود. این در حالی است که حضور سیدجلال هم تاثیر زیادی در موفقیت این فصل پرسپولیس داشت. او علاوه بر حضور موثر در خط دفاع و رهبری تیم در زمین در طول فصل گل های مهم و حساسی را به ثمر رساند و واقعا خوش درخشید. او نشان داد می‌ توان گفت برای فوتبالیستی که سالم زندگی کند، سن فقط یک عدد است و به نظر من حالاحالاها نباید به خداحافظی از فوتبال فکر کند و می تواند مهره ای تاثیرگذار برای پرسپولیس باشد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments