Tuesday 2 June 2020 | سه شنبه ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
بازدید: 98

آمادگی شهرداری برای واگذاری مراکز بهاران به بهزیستی

شهردار تهران در مورد درخواست استاندار تهران مبنی بر واگذاری مجموعه‌های بهاران به بهزیستی گفت: شهرداری در اجرای این مسئله آمادگی دارد.

به گزارش خبرنگار شهری طبنا (خبرگزاری سلامت)، پیروز حناچی در حاشیه افتتاح و بهره‌برداری از ایستگاه میدان امام حسین(ع) با بیان اینکه به مردم وعده افتتاح ایستگاه‌های خط ۶ و ۷ مترو تهران را داده بودیم، اظهار کرد: همانطور که وعده داده‌ایم ماهانه یک ایستگاه از خطوط ۶ و ۷ تهران بهره برداری می‌شود.

وی افزود: با راه‌اندازی ایستگاه امام حسین (ع) اقدامات موثری به منظور خدمت‌رسانی به مردم انجام می‌شود.

شهردار تهران به راه‌اندازی ایستگاه‌های جدید مترو اشاره کرد و گفت: با آغاز سال تحصیلی سرفاصله حرکت قطارها کاهش یافته و این موضوع ارتباط مستقیمی با توزیع ساعت‌های پیک دارد.

حناچی در ادامه در پاسخ به درخواست استاندار تهران مبنی بر واگذاری مجموعه‌های بهاران به بهزیستی گفت: شهرداری در اجرای این مسئله آمادگی دارد.

وی با اشاره به ارائه لایحه‌ای در این خصوص به شورای شهر، افزود: شورای شهر موافق این موضوع است چراکه همه باید دست به دست هم دهیم تا اقدامات موثری برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در شهر انجام شود.

شهردار تهران به موضوع رد طرح ترافیک جدید توسط پلیس راهور اشاره کرد و گفت: این موضوع به تصمیم شورای عالی ترافیک که ۶ دستگاه در آن حضور دارند، باز می گردد و پس از آن نتیجه قطعی اعلام می‌شود.

 

خبرنگار: سید حمیدرضا ریاض

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of