۲۲ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۰

آماده باش گسترده پایگاه های امداد و نجات هلال احمر کشور در پی بارش برف و برودت هوا

سخنگوی جمعیت هلال احمر با توجه به بارش برف و برودت هوا از آماده باش تمامی امداد گران و نجاتگران در پایگاه های امداد و نجات کشور خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت به نقل از  پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ دکتر محمد حسن قوسیان مقدم اظهار کرد: امروز، در پی بارش شدید برف و کولاک در محورهای مختلف مواصلاتی کشور نیروهای امدادی جمعیت هلال احمر در حال امداد رسانی هستند.

سخنگوی جمعیت هلال احمر ادامه داد: نیروهای عملیاتی در محور چالوس، اشتهارد، گردنه طالقان مشغول امداد رسانی و اسکان اضطراری هستند.

قوسیان مقدم بیان کرد: در اتوبان زنجان به قزوین به علت بارش برف و برودت هوا و همچنین تصادف زنجیره ای امداد رسانی در حال انجام و اسکان اضطراری انجام می شود.

وی ادامه داد: در ۹ شهرستان استان گیلان شاهد برف و کولاک هستیم و امدادگران در حال خدمات رسانی به هموطنان هستند.

سخنگوی جمعیت هلال احمر تصریح کرد: در محور خلخال تردد به سختی انجام می شود و امدادگران مشغول امداد رسانی هستند.

قوسیان مقدم اضافه کرد: در تمامی پایگاه های امداد و نجات، امدادگران و نجاتگران در حالت آماده باش قرار دارند و آماده هستند به محض وقوع حادثه خدمات امدادی را به هموطنان انجام دهند.

دبیر کل جمعیت هلال احمر در پایان تأکید کرد: به تمامی هموطنان توصیه می کنیم با توجه به بارش های اخیر از مناطق کوهستانی عبور نکنند و در صورت ضرورت با تمامی تجهیزات زمستانی این مسافرت ها انجام شود.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments