۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۸

آلمان باید ۴-۵ ماه اقدامات شدید COVID-19 را انجام دهند!

پیتر آلتمایر، وزیر اقتصاد، به هفته نامه Bild am Sonntag گفت، آلمانی‌ها باید 4-5 ماه دیگر اقدامات جدی برای جلوگیری از افزایش عفونت‌های ویروس کرونا در آلمان انجام دهند و نباید انتظار داشته باشند که قوانین فعلی به سرعت کاهش یابند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری سلامت به نقل از Yahoo، پیتر آلتمایر، وزیر اقتصاد، به هفته نامه Bild am Sonntag گفت، آلمانی‌ها باید ۴-۵ ماه دیگر اقدامات جدی برای جلوگیری از افزایش عفونت‌های ویروس کرونا در آلمان انجام دهند و نباید انتظار داشته باشند که قوانین فعلی به سرعت کاهش یابند.

آلمان مجموعه‌ای از اقدامات را اجرا کرده است، تا موج دوم همه گیری را که این کشور با بسیاری از کشورهای دیگر در اروپا مشترک است، مهار کند. در حالی که رستوران‌ها بسته هستند، مدارس و مغازه‌ها تاکنون باز هستند.

دادههای موسسه رابرت کوچ (RKI) برای بیماری های عفونی روز یکشنبه نشان داد که تعداد موارد تایید شده در آلمان با ۱۶،۹۴۷ مورد به ۷۹۰،۵۰۳ افزایش یافته است. ارقام آخر هفته کمتر است زیرا همه اطلاعات توسط مقامات محلی گزارش نمی‌شود.

آلتمایر گفت: آلمان باید خیلی سریع نسبت به محدودیت‌های سبک اقدام کند.

آلمان باید سریعا قرنطینه را اجرا کند!

وی به Bild am Sonntag گفت: اگر ما نمی‌خواهیم روزهایی با ۵۰،۰۰۰ عفونت جدید داشته باشیم، همانطور که چند هفته پیش در فرانسه اتفاق افتاد، باید این مسئله را ببینیم و دائماً حدس نزنیم که چه اقداماتی می‌تواند دوباره آرام شود.

آلمان-و اقدامات قرطینه

همه کشورهایی که خیلی زود محدودیت‌های خود را لغو کردند، تاکنون هزینه بالایی را در رابطه با از دست دادن جان انسان‌ها پرداخت کرده‌اند.

نظرات وی نظرات دیگر سیاست گذاران برجسته آلمان را بازتاب داد. از جمله دیگران، جنس اسپان، وزیر بهداشت روز شنبه در یک رویداد آنلاین حزب محافظه کار آنگلا مرکل، نخست وزیر، گفت که هفته‌های سخت، در پیش است.

فرانک اولریش مونتگومری، رئیس آلمان در انجمن پزشکی جهانی، در مورد کمبود احتمالی تخت و مشکلات پرسنلی در بیمارستان‌های آلمان هشدار داد.

وی به روزنامه Augsburger Allgemeine گفت: پیش بینی من این است که ما باید در مورد محدودیت‌های بیشتر تا کاهش آن‌ها صحبت کنیم.

پلیس آلمان روز شنبه در یک راهپیمایی ضد قرطینه در فرانکفورت با آب شلیک کرد و سرانجام تجمع را متلاشی کرد زیرا قوانینی مانند ماسک زدن و فاصله اجتماعی رعایت نشده بود.

 

مترجم: سید محمد معین حبیبی پاسدار

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x