۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۸

آغاز مرحله دوم “بورسیه ورزشی امیدها و ستاره های آکادمی ملی المپیک”

دومین مرحله از طرح بورسیه ورزشی امیدها و ستاره های آکادمی ملی المپیک از ابتدای شهریورماه 1399، به صورت مجازی و در دو گروه دختران و پسران آغاز می شود.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی آکادمی ملی المپیک با عنایت به برنامه راهبردی آکادمی ملی المپیک و ضرورت توسعه توانمندی‌های نوجوانان و جوانان نخبه ورزشی کشور، پروژه بورسیه ورزشی آکادمی ملی المپیک در قالب طرح امیدها و ستاره ها، در سالجاری و با حضور ۳۱ دختر و ۳۱ پسر نخبه ورزشکار در هشت گروه در دوره های آموزشی آنلاین آکادمی ملی المپیک شرکت می کنند.

این گروه از دختران و پسران، نوجوانان منتخب و معرفی شده ۱۱ فدراسیون ورزشی بسکتبال، هندبال، تیراندازی، تنیس روی میز، ژیمناستیک، وزنه برداری، دوچرخه سواری، تنیس، کشتی، بوکس و دوومیدانی هستند، در سال گذشته در سه دوره سه روزه (مجموع ۹ روز) در آکادمی ملی المپیک حضور داشتند و خدمات علمی، آموزشی و تمرینی متنوعی دریافت کردند.

در سال جاری نیز با توجه به پاندمی کووید ۱۹، بخش تئوری آموزش‌های این گروه به شیوه آنلاین و در قالب ۳۸ ساعت دوره آموزشی از اول شهریورماه به مدت دو هفته ارائه خواهد شد.

عناوین دوره های آموزشی این گروه عبارت است از:

– شناسایی افکار و هیجانات مثبت و منفی و نقش آنها در عملکرد ورزشی

– بازگشت به حالت اولیه مطلوب در ورزش

– تغذیه (کنترل وزن)

– زندگی اجتماعی و ورزش قهرمانی

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments