۰۱ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۳

آغاز مذاکرات IOC و سال لیک سیتی برای میزبانی المپیک زمستانی

کمیته بین المللی المپیک با مسئولان شهر سالت لیک سیتی در ایالات متحده بمنظور میزبانی یکی از ادوار آتی بازی های زمستانی وارد مذاکره جدی شده است.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک کمیته شهری سالت لیک سیتی-یوتاه برای نخستین بار پس از تشکیل از ماه فوریه سال گذشته رسما تشکیل جلسه داد تا موضوع میزبانی بازی های المپیک زمستانی را مورد بحث و بررسی قراردهد.

در میان مکاتبات صورت گرفته فی مابین این کمیته و IOC نامه های باخ به فرماندار یوتا، رئیس کمیته و شهردار سالت لیک سیتی به چشم می خورد. طی نامه نگاری های کمیته بین المللی المپیک عنوان شده است که IOC از گفتگوی مداوم با سالت لیک سیتی و کمیته ملی المپیک ایالات متحده ابراز خرسندی دارد و بزودی کمیسیون میزبان آینده در خصوص بازی های زمستانی به ریاست آقای اکتاوویون موراریو تشکیل خواهد شد و یوتاهمچنان ازبسیاری ازمسابقات ومسابقات استقبال می کند،نه تنهاازورزشکاران نخبه ملی وبین المللی که قادربه تمرین درمکانهایی هستندکه به خوبی محافظت میشوند،بلکه میزبان شایسته ای از رشته های ورزشهای همگانی نیز خواهد داشت. در نشست کمیته شهری سالت لیک سیتی-یوتا موضوع میزبانی سال ۲۰۰۲ و اقدامات لازم و کلیات برای برگزاری دور بعدی بازی های المپیک زمستانی مورد تبادل نظر قرارگرفت.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x