۲۳ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۰

آغاز فعالیت سایت جدید صدور مجوز تردد در تهران

مدیر روابط عمومی فرمانداری تهران: سایت جدید صدور مجوز تردد در تهران taradodtehran.com از صبح امروز سه شنبه به طور رسمی آغاز به کار می‌کند.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری سلامت، آقای ایمان قربانی مشاور فرماندار تهران افزود: بر همین اساس دیگر هیچگونه مجوز حضوری برای تردد در محل فرمانداری تهران صادر نمی‌شود و شهروندان فقط و فقط از طریق سایت اعلام شده اقدام به اخذ مجوز تردد کنند. مدیر روابط عمومی تهران در ادامه در تشریح جزئیات جدید شرایط اخذ مجوز تردد در تهران اعلام کرد: از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۷ صبح تا ۱۱ صبح (به مدت ۴ ساعت) مردم تهران فرصت ثبت نام برای مجوز دارند.
وی افزود: همچنین سایت اعلام شده روز‌های پنجشنبه و جمعه بسته خواهد بود و کسانی هم که حائز شرایط باشند پیامک تایید به همراه کد پیگیری سفر بعد از ظهر همان روز به تلفن‌های همراهشان ارسال خواهد شد.
قربانی تصریح کرد: هر پلاک خودرو در ماه یک بار می‌تواند ثبت‌نام کند و مجوز‌هایی که صادر می‌شود صرفا برای یک هفته است و پس از آن هیچ اعتباری ندارد.
وی خاطرنشان کرد: ساکنان تهران برای در خواست مجوز به سایت taradodtehran.com که به همت مرکز فناوری و iT فرمانداری تهران تهیه شده است، مراجعه کنند.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

 

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments