۳۱ شهریور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۳

آغاز طرح ضربت بازدید از مدارس شهرستان مرودشت

رئیس شبکه بهداشت و درمان مرودشت گفت: بررسی ضوابط بهداشتی بر اساس آخرین چک لیست بازگشایی مدارس ونظارت براجرای پروتکل‌های بهداشتی والزام استفاده از ماسک وفاصله اجتماعی،از موارد مورد توجه در این طرح است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری سلامت سلامت در فارس ، دکتر «مجید اکبرزاده» ضمن توصیه به برگزاری کلاس های آموزشی مدارس به بصورت غیر حضوری و مجازی، اظهار کرد : از ابتدای بازگشایی مدارس تا کنون به طور مستمر فعالیت های مدارس و نحوه اجرای دستورالعمل های بهداشتی توسط کارشناسان بهداشت این شبکه مورد ارزیابی قرار می گیرند .

او عنوان کرد : درهمین راستا مدارس شهرستان مرودشت با هدف بررسی مجدد روند اجرای ضوابط بهداشتی مورد ارزیابی قرار گرفته و از فعالیت مدارس فاقد شرایط بهداشتی لازم جلوگیری به عمل خواهد آمد.

وی در خصوص سرویس رفت و آمد دانش آموزان یادآور شد: والدین دانش آموزان در صورت امکان از خودرو شخصی جهت رفت و آمد فرزندان خود استفاده کنند و در صورت استفاده از سرویس مدرسه، می بایست فاصله گذاری اجتماعی در تعداد سرنشین خودرو ها رعایت شود.

رئیس شبکه بهداشت و درمان مرودشت افزود : رانندگان سرویس مدارس موظف هستند قبل و بعد از سوار شدن دانش آموزان، خودرو خود را مطابق با پروتکل های پیشگیری از شیوع بیماری کووید۱۹ ضدعفونی کند.

کدخبرنگار۴۱۰۹۰

۰ ۰ vote
Article Rating

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments