۰۲ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۶

آغاز سال ۱۴۰۰ با امدادرسانی به ۷۳ حادثه و غربالگری ۳۶۲۵۱ مسافر

معاون امداد و نجات هلال احمر خراسان رضوی گفت: حضور در حوادث جاده ای از میان سایر حوادث با ثبت 73 مورد بیشترین سهم خدمت رسانی امدادگران هلال احمر خراسان رضوی را در فروردین ماه امسال به خود اختصاص داد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  روابط عمومی جمعیت هلال احمر خراسان رضوی، غلامرضا صیادی افزود: در فروردین ماه امسال در میان انواع حوادث، ازقبیل زلزله ،  آتش سوزی ، کوهستان ، صنعتی و کارگاهی، امدادرسانی به حوادث جاده ای با ۷۳ مورد و حادثه کوهستان با ۱۵ مورد، بیشترین موارد فروردین ۱۴۰۰ بودند.
 معاون امداد ونجات هلال احمر استان خراسان رضوی با اشاره به مهمان ناخوانده کرونای بجا مانده از گذشته و عزم برای ریشه کن کردن این ویروس منحوس، اعلام کرد: هلال احمر خراسان رضوی با بکارگیری ۴۳۷ نیروی عملیاتی در قالب ۱۴۴ تیم عملیاتی از امدادگران از جان گذشته هلال احمر به مسافران نوروزی ارائه خدمت کردند.
صیادی افزود: در یکماهه اخیر از دو مرز زمینی و هوایی خراسان رضوی در دوغارون و فرودگاه شهید هاشمی نژاد تعداد۳۶۲۵۱ نفر غربالگری و تعداد۱۲۵۲ مشکوک به کرونا شناسایی شدند.
وی با اشاره به بکارگیری ناوگان خودروهای عملیاتی به تعداد ۱۳۶ خودرو در این ایام اظهار تاسف کرد: در بهار امسال ، ۱۹۷ نفر در حوادث طبیعی و غیر طبیعی مصدوم شدند که از این تعداد۶۱ مصدوم توسط نیروهای هلال احمر به مکان های درمانی منتقل شدند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x