۱۹ مهر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۷

آغاز تزریق واکسن آنفلوانزا در کادر درمان بخش خصوصی اصفهان

رئیس نظام پزشکی اصفهان از آغاز واکسیناسیون کادر درمانی شاغل در بخش خصوصی این شهرستان خبر داد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی سازمان نظام پزشکی کشور، دکتر عباسعلی خادمی رئیس نظام پزشکی اصفهان با اشاره به این که واکسن آنفلوانزا را برای بخش خصوصی دریافت نموده ایم ، گفت: با معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان هماهنگی های لازم را انجام دادیم تا واکسن ها به زنجیره سرد برده شوند و ۵ مرکز را برای ارائه این واکسن به همکاران پروانه دار مشخص نمودیم.

وی با اشاره به این که ۹هزار همکار دارای پروانه در اصفهان داریم؛ افزود:  بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته جهت تزریق واکسن آنفلوانزا به اعضای دارای پروانه مطب شهرستان اصفهان که در بخش خصوصی فعال هستند ؛جدول زمانبندی تعیین کردیم تا واجدین شرایط طبق آن به مراکز تعیین شده مراجعه نمایند.

وی تصریح کرد :با توجه به محدودیت تعداد واکسن و لزوم رعایت اولویت، “همراه داشتن کارت نظام پزشکی و تصویر پروانه مطب اصفهان” برای الزامی بوده و واکسیناسیون همکاران شاغل در مراکز دولتی، عمومی غیر دولتی و … توسط مراجع ذیربط انجام می شود.

وی خاطرنشان کرد: حدودا ۶۰ درصد واکسن دریافت نموده ایم که به ترتیب اولویت سنی به همکاران تزریق می شود و چون تعداد زیادی هم متقاضی نیستند به نظر می رسد این مقدار برای واکسیناسیون کفایت کند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x