۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۵

آغاز به کار درمانگاه فوق تخصصی کبد، پانکراس، مجاری صفراوی و پیوند در بیمارستان مسیح دانشوری

درمانگاه فوق تخصصی کبد، پانکراس، مجاری صفراوی و پیوند اعضا در محل درمانگاه های بیمارستان دکتر مسیح دانشوری آغاز به کار کرد.

به گزارش  گروه بهداشت ودرمان خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، دکتر سید محمدرضا نجات الهی فلوشیپ فوق تخصصی جراحی کبد پانکرانس، مجرای صفراوی و پیوند اعضا، درباره این درمانگاه اظهار کرد: در این درمانگاه بیماران تومورهای بدخیم و خوش خیم و کیست های کبدی نیازمند جراحی، تومورهای بدخیم و خوش خیم مجاری صفراوی و کیسه صفرا، تنگی و آسیب وارده به مجاری صفراوی ناشی از عمل های جراحی های قبلی، تومورهای بدخیم و خوش خیم و کیست های پانکرانس نیازمند جراحی مورد بررسی قرار می گیرند.

دکتر نجات الهی تصریح کرد: با توجه به افتتاح مرکز جامع پیوند حضرت مهدی (عج) در این مرکز و آمادگی کامل بیمارستان دکتر مسیح دانشوری جهت انجام پیوند های کبد و پانکرانس علاوه بر پیوند قلب و ریه در این درمانگاه نیز بیماران نیازمند کبد، پانکرانس، ویزیت و پذیرش و تحت بررسی قرار می گیرند و سپس در لیست انتظار پیوند قرار گرفته تا پیوند در مورد آنان پس از فراهم شدن عضو اهدا شده انجام شود.

درمانگاه فوق تخصصی کبد، پانکراس، مجاری صفراوی و پیوند اعضا در روزهای سه شنبه هر هفته در محل درمانگاه های بیمارستان دکتر مسیح دانشوری آماده خدمت رسانی به بیماران است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x