۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳

آغاز استرداد هزینه بلیط های المپیک توسط توکیو۲۰۲۰

کمیته برگزاری بازی های توکیو2020 روند استرداد هزینه بلیط های خریداری شده بازی های المپیک را از ماه آینده آغاز خواهد کرد.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک کمیته برگزاری بازی های المپیک درخواستهای ثبت استرداد هزینه بلیط را که توسط تماشاگران پیش خرید شده بود از طریق به روزرسانی یک اپلیکیشن بررسی و سپس نسبت به عودت وجه بلیط اقدام خواهد کرد.

بنا بر اعلام کمیته برگزاری، تا کنون و پیش از تعویق بازی های توکیو۲۰۲۰ در حدود ۴۸/۴ میلیون بلیط برای المپیک و بیش از ۹۷۰هزار بلیط برای پارالمپیک خریداری شده است که همچنان برای ۲۰۲۱ نیز معتبر خواهند بود اما متقاضیان می توانند هزینه این بلیط ها را در صورت تمایل دریافت نمایند.

هرچند فروش بلیط های توکیو۲۰۲۰ متوقف شده است؛ پیش بینی شده است بلیط فروشی در حدود ۹۰ میلیارد ین برابر با ۸۷۵ میلیون دلار برای ژاپنی ها عایدی بهمراه خواهد داشت.

همزمان با رشد فزاینده شیوع کووید۱۹ در اقصی نقاط جهان و با تعویق بازی های المپیک به سال ۲۰۲۱ و توقف بسیاری از رویدادهای جهانی و بین المللی، موضوع حضور تماشاگران در بازی های المپیک سال آینده همچنان در هاله ای از ابهام قراردارد.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x