۲۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۲
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری:

آغاز اجرای ۲۴ کیلومتر فیبرنوری در شهرستان سامان

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری از آغاز اجرای 24 کیلومتر فیبرنوری در راستای تسهیل دسترسی مردم به اینترنت پرسرعت در شهرستان سامان خبر داد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از  روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان چهارمحال و بختیاری، مرتضی بلالی مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات این استان، در بازدید میدانی از روستای گندمکار و مارکده اظهار کرد: اجرای این فیبر نوری نقش مهمی در توسعه گردشگری و خرید و فروش اینترنتی خشکبار در سطح کشور خواهد داشت.

وی تصریح کرد: شهرستان سامان در بخش گردشگری و تولید خشکبار از جمله گردو و بادام در کشور شناخته شده بوده و بیشترین تولید گردو و بادام را دارد که این تولیدات در داخل و خارج از کشور مصرف می شود .

بلالی توسعه اینترنت در این شهرستان را باعث تسهیل در فروش خشکبار این منطقه و همچنین رونق گردشگری و امکان بهره گیری از اینترنت در رزرو خانه های روستاییان و دسترسی گردشگران این منطقه به اینترنت پر سرعت دانست و گفت: با توجه به اهمیت این شهرستان اجرای ۲۴ کیلومتر فیبر نوری در این شهرستان آغاز شده و تا پایان سال آماده بهره برداری خواهد بود و از طریق این بستر امکان توسعه گردشگری مجازی از راه دور در این شهرستان فراهم و گردشگران می توانند بصورت آنلاین از اماکن گردشگری این منطقه بازدید کنند .

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments