۰۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۶

آزمونی سخت برای رئیس جمهور آمریکا!

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد ترامپ با افتخار از قبول شدن خود در آزمونی خبر می‌دهد که نشان می‌دهد که برای رهبری آمریکا آمادگی لازم را دارد و اما آزمون او...

به گزارش گروه ببین‌الملل خبرگزاری سلامت به نقل از Yahoo، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا جزئیات آزمایش شناختی را که وی قبول شده را منتشر کرده است. از جمله یک چالش حافظه پنج کلمه‌ای که به گفته وی ثابت کرد که او استقامت ذهنی برای رهبری ایالات متحده را دارد.

رئیس جمهور آمریکا هنگام افشای جزئیات آزمایشِ بسیار بحث شده در تلویزیون فاکس در روز چهارشنبه گفت: شخص، زن، دوربین، مرد، تلویزیون.

وی در مصاحبه ای با تاکر کارلسون گفت: آخرین سؤالات بسیار سخت تر هستند، که در آن بارها ظرفیت ذهنی رقیب دموکراتیک خود جو بایدن را زیر سوال برده است.

رئیس جمهور گفت:  یک سوال حافظه، مثل این است، شما خواهید گفت: شخص ، زن. مرد، دوربین، تلویزیون. بنابراین آن‌ها می‌گویند: می‌توانید این کلمات را تکرار کنید؟ بنابراین من گفتم: بله، شخص، زن، مرد، دوربین، تلویزیون.

سپس، ده دقیقه، ۱۵ و یا ۲۰ دقیقه بعد آن‌ها می‌گویند: اولین سؤال را بخاطر می‌آورید؟ … دوباره آن‌ها را به ما بگویید. ”

و شما بگویید: شخص، زن،  مرد، دوربین، تلویزیون.

و آن‌ها می‌گویند: این شگفت انگیز است. چگونه این کار را کردی؟

رئیس جمهور ایالات متحده مورد آزمایش قرار گرفته یا مورد تمسخر؟!

ترامپ رئیس جمهور ایالات متحده ادامه داد: من این کار را انجام می‌دهم زیرا حافظه خوبی دارم. از آنجا که من از لحاظ شناختی بسیار قوی هستم.

آزمون رئیس جمهور ایالات متحده

و اما آزمون بسیار سخت ترامپ…

ترامپ در مصاحبه همچنین خواست رقیب دموکراتیک خود جو بایدن  که در حال حاضر از ترامپ در نظرسنجی‌ها پیش از انتخابات ریاست جمهوری ماه نوامبر بالاتر است، آزمایش مشابهی را انجام دهد، زیرا چیزی در جریان است.

رئیس جمهور گفت: شما به استقامت جسمی و ذهنی احتیاج دارید. رئیس جمهور چین باهوش است. رئیس جمهور پوتین باهوش است. اردوغان باهوش است.

این مصاحبه ترامپ به سرعت مورد تمسخر رسانه‌های اجتماعی قرار گرفت.

سارا کوپر، مقلد ترامپ از بزرگترین تقلید کننده رهبر ایالات متحده، توئیت کرد: من واقعا نمی‌توانم با او رقابت کنم.

 

مترجم: سید محمد معین حبیبی پاسدار

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments