۱۷ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹

آزمایش های COVID-19 در آمریکا از قصد نتایج منفی کاذب دارند!

سازمان FDA هشدار می‌دهد آزمایش COVID-19 مورد استفاده توسط كنگره از قصد مستعد نتایج منفی نادرست است.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری سلامت به نقل از Yahoo، سازمان FDA هشدار می‌دهد آزمایش COVID-19 مورد استفاده توسط کنگره از قصد مستعد نتایج منفی نادرست است.

به گزارش پولیتیکو، اداره غذا و دارو در این هفته به ارائه دهندگان مراقبت‌های بهداشتی و بیماران هشدار داد که آزمایش تشخیصی COVID-19 که توسط Curative انجام شده است، خطر نتایج غلط، به ویژه نتایج منفی کاذب را ایجاد می‌کند.

افراد زیادی از این آزمایش COVID-19 استفاده می‌کنند…

اعضای صفحه نمایندگان مجلس و سنا، کارمندان و خبرنگاران کاپیتول هیل را با آزمون درمانی پوشش می‌دهند، بنابراین هنگامی که کنگره در جلسات است یعنی ده‌ها، حتی گاهی صدها نفر، از آن برای تعیین آلودگی به COVID-19 استفاده می‌کنند. FDA اکنون اعلام کرده است که این آزمایش نباید به عنوان تنها داده برای درمان یا تصمیمات مربوط به مدیریت بیمار مورد استفاده قرار گیرد و پیشنهاد کرده است که استفاده از آن برای افرادی که علائم را برای ۱۴ روز یا کمتر نشان می‌دهند محدود شود.

آزمایش COVID-19

سرپرست دریان برایان مونهان، پزشک کاپیتول، در یادداشت روز دوشنبه که توسط Politico به دست آمده بود، هشدار را تأیید کرد، اما گفت که آزمایش Curative دقیق‌ترین آزمایش موجود است و نتایج نادرست خطری است که در همه آزمایش‌های COVID-19 دیده می‌شود. در این یادداشت آمده است: ما انتظار داریم در روزهای آینده اطلاعات بیشتری از FDA و مشاوران متخصص خود در رابطه با هر گونه نگرانی در مورد استفاده مداوم از این آزمون برای جامعه Capitol داشته باشیم.

 

مترجم: سید محمد معین حبیبی پاسدار

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x