Friday 18 October 2019 | جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۰۶ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
بازدید: 61
جانشین فرمانده کل ارتش:

آزمایش‌های هفتگی ما از چشم دشمن پنهان است

جانشین فرمانده کل ارتش با بیان اینکه ما هفتگی آزمایش‌هایی داریم که از چشم دشمن پنهان است، گفت: تشکیلاتی داریم که در دوردست می‌تواند دشمن را در زمان نیاز متنبه کند.

به گزارش گروه سیاسی بین‌الملل طبنا(خبرگزاری سلامت)، امیر محمدحسین دادرس جانشین فرمانده کل ارتش در مراسم اختتامیه دوره رزم مقدماتی دانشجویان دانشگاه‌های افسری ارتش که امروز (چهارشنبه) در پادگان جوادالائمه نزاجا برگزار شد، گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی‌ایران امروز از نظر نظامی‌بسیار آماده هستند.

وی افزود: امروز خیلی از وسایل‌ ما پیداست اما وسایل کاری‌تر ما پیدا نیست و آن زمان که لازم شود ظاهر می‌شوند و ضربه‌ کاری به دشمن می‌زند و این توان در عرصه‌های پدافندی، زمینی، هوایی و دریایی وجود دارد.

امیر دادرس با بیان اینکه ما هفتگی آزمایش‌هایی داریم که از چشم دشمن پنهان است گفت: تشکیلاتی داریم که در دوردست می‌تواند دشمن را در زمان نیاز متنبه کند.

جانشین فرمانده کل ارتش ادامه داد: دشمن ما زبان زور و منطق زور را بهتر می‌فهمد و به همین خاطر مخالف افزایش توان دفاعی کشور ماست.

وی گفت: افتخار دشمنان ما کودک‌کشی، زدن هواپیمای مسافربری، نرسیدن دارو به بیماران و تبدیل عروسی‌ها به عزا در افغانستان و پاکستان است.

امیر دادرس با بیان اینکه بصیرت داشتن، امروز باید در صدر نگاه ما و مبنای حرکت‌مان باشد، گفت: کسی که بصیرت دارد می‌داند برای حرکت در دنیای امروز نیازمند پیاده کردن قواعد الهی و داشتن شناخت صحیح است.

وی ادامه داد: یک زمانی تشخیص حق از باطل ساده بود و صف دشمن از صف خودی جدا بود و دشمن در همان هیبت دشمن ظاهر می‌شد اما امروز دشمنان ما در پشت الفاظ و شعارها و بیان‌های زیبا پنهان شده‌اند و به همین خاطر تشخیص حق و باطل متفاوت با گذشته است و در چنین شرایطی داشتن بصیرت یک ضرورت است.

جانشین فرمانده کل ارتش خاطرنشان کرد: دشمن اگر بخواهد در محیط سخت با ما درگیر شود باید به میدان بیاید و قطعا در این شرایط لطمات اساسی می‌خورد.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of