۰۹ تیر ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۴

آزاد سازی ۱۱۵ میلیاردی اراضی کشاورزی در دماوند

فرمانده انتظامی شرق استان تهران از آزاد سازی اراضی کشاورزی به ارزش 115 میلیارد ریال در روستا های حاشیه ای شهرستان دماوند خبر داد.

به گزارش گروه استان های خبرگزاری سلامت به نقل از پایگاه خبری پلیس،سردار کیومرث عزیــــزی ،اظهار داشت: در راستای اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ ، با حضور دادستان شهرستان دماوند ، عوامل انتظامی و امور اراضی جهاد کشاورزی ، احکام قضائی تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز در اراضی کشاورزی روستاهای چنار شرق و اشندر دماوند به اجرا در آمد.

وی ادامه داد: با اجرای این احکام قضائی سطح آزاد سازی ۴۶هزار متر مربع در روستاهای چنار شرق و اشندر از توابع شهرستان دماوند جمعاً به ارزش کارشناسی شده ۱۱۵ میلیارد ریال تخریب و به چرخه تولید و کشاورزی برگشت .

سردار عزیزی افزود: اجرای این طرح ها که با حضور و نظارت مقتدرانه پلیس و با دستور قضائی دادستان دماوند صورت گرفته ادامه دار خواهد بود و محدود به زمان خاصی نمی شود.

فرمانده انتظامی شرق استان تهران در پایان با بیان اینکه پلیس در برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز و تغییر کاربری غیر قانونی اراضی کشاورزی هیچ گونه چشم پوشی و اغماضی نخواهد داشت با توصیه به مردم گفت: شهروندان نسبت به مسائل پیرامونی خود حساس باشند و فریب افراد سود جو و فرصت طلب را که با هدف رسیدن به ثروت نا مشروع اراضی کشاورزی و ملی را از بین می برند را نخورند و در صورت مواجهه موارد را به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of