۰۴ شهریور ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶

آدیداس پیراهن ویژه برای تراکتور طراحی می‌کند

مدیرعامل باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور گفت: شرکت آدیداس، فصل آینده پیراهن‌های ویژه برای این تیم در رقابت‌های لیگ برتر طراحی و تولید می‌کند.

به گزارش گروه ورزشی طبنا(خبرگزاری سلامت) غلامرضا صادقیان روز دوشنبه افزود: در این خصوص مذاکرات مفصلی با شرکت تولیدی مزبور در دفتر استانبول انجام شده و آدیداس تعهد کرده است برای فصل آینده لیگ برتر لباس های متفاوت و مخصوص تراکتور را طراحی و تولید کند.

وی با تاکید بر اینکه لباس های تراکتور در فصل جاری لیگ برتر از مجموعه آخرین ورژن تولیدات آدیداس است، اظهار داشت: به دلیل کمبود فرصت و نداشتن زمان کافی برای فصل جاری، باشگاه از همان لباس های تولیدی کنونی این شرکت استفاده کرد.

صادقیان با انتقاد از برخی رسانه ها که عنوان کرده اند لباس های جدید تراکتور توسط فدراسیون فوتبال تهیه شده است، یادآوری کرد: اگر فدراسیون چنین امکاناتی در اختیار دارد بهتر برای بقیه تیم های لیگ برتری نیز لباس تحویل دهد.

وی با تاکید بر اینکه باشگاه فرهنگی، ورزشی و اقتصادی تراکتور در مسیر جدید و حرفه ای گام بر می دارد، اظهار داشت: تمام مسایل این باشگاه طبق اصول و قواعد علمی و اقتصادی پیش می رود و هدف اصلی ما شاد کردن دل هواداران است.

صادقیان درباره تغییر لوگوی باشگاه نیز، گفت: این تغییرات به طور معمول در تمامی باشگاه های بزرگ جهان اتفاق می افتد و ما نیز بر همین مبنا و برای ساده کردن و زیبایی لوگو، آنرا تغییر دادیم که البته مورد استقبال اغلب هواداران نیز قرار گرفته است.

وی با اشاره به حذف تاریخ تاسیس باشگاه تراکتور در لوگوی جدید، یادآوری کرد: تاریخ فوتبال تبریز و آذربایجان به بیش از ۱۰۰ سال می رسد که در لوگوی قبلی قدمت آن به ۵۰ سال و تنها مربوط به راه اندازی تیم تراکتور در کارخانه تراکتورسازی درج شده بود، این در حالی است که قدمت فوتبال در تبریز طبق اسناد موزه فوتبال تبریز ۱۰۵ سال است.

صادقیان از برگزاری جشن ۵۰ سالگی باشگاه تراکتورسازی در سال آینده خبر داد و افزود: طبق همان تاریخ قبلی سال آینده پنجاهمین سالروز ایجاد باشگاه تراکتورسازی است که تصمیم داریم به همین مناسبت جشن مفصلی با حضور هواداران در تبریز برگزار کنیم.(ایرنا)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of