۲۳ آذر ۱۳۹۹ - ۰۸:۱۵

آخرین درخواست پرسپولیس از CAS در پرونده آل‌کثیر

باشگاه پرسپولیس در آخرین درخواست خود از دادگاه عالی ورزش خواسته است حکم نهایی پرونده عیسی آل‌کثیر را حداکثر تا تاریخ ۲۶ آذر ماه صادر کند.

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری سلامت دادگاه CAS هفته گذشته و پس از دریافت لایحه دفاعی باشگاه پرسپولیس در پرونده عیسی آل‌کثیر، تا تاریخ ۲۴ آذر ماه به کنفدراسیون فوتبال آسیا فرصت داد که لایحه خود درباره این پرونده را به دادگاه عالی ورزش ارائه کند.

باشگاه پرسپولیس در همین زمینه طی نامه‌ای به دادگاه CAS درخواست کرده است تا این دادگاه حداکثر حکم نهایی خود درباره پرونده آل‌کثیر را تا تاریخ ۲۶ آذر ماه اعلام کند تا این بازیکن در صورت بخشیده شدن بتواند در فینال آسیا پرسپولیس را همراهی کند.

بر همین اساس نیز افشین پیروانی درباره اینکه آیا آل‌کثیر همراه تیم به قطر خواهد رفت یا خیر، تصریح کرد: «ما برای حضور آل‌کثیر محدودیت داریم و این بازیکن همراه ما به قطر نخواهد آمد». این صحبت‌های پیروانی براساس حکم قبلی AFC و محرومیت این بازیکن مطرح شده و فعلاً حکم نهایی این پرونده از سوی دادگاه CAS صادر نشده است. هر چند طبق گفته مسئولان باشگاه پرسپولیس، شانس بخشیده شدن آل‌کثیر و حضور این بازیکن در فینال لیگ قهرمانان آسیا کم است.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments