۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۴

آخرین آمار کرونا در هند، چین و کره‌جنوبی

در حالی که مورد فوتی ناشی از کرونا طی شبانه‌روز گذشته در چین گزارش نشده اما این ویروس در هند و کره‌جنوبی باز هم قربانی گرفت.

به گزارش گروه بهداشت و درمان خبرگزاری سلامت به نقل از آناتولی،وزارت بهداشت هند امروز سه‌شنبه ۲۷ اکتبر طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: شمار قربانیان کرونا با مرگ ۴۸۸ نفر دیگر طی یک روز گذشته به ۱۱۹ هزار و ۵۰۲ تن افزایش یافت.

همچنین نتیجه تست کرونای ۳۶ هزار و ۴۷۰ تن دیگر در هند مثبت شده و مجموع مبتلایان در این کشور به ۷ میلیون و ۹۴۶ هزار و ۴۲۹ نفر رسید. تاکنون ۷ میلیون و ۱۳۷ هزار و ۲۲۸ بیمار کرونایی در هند بهبود یافته‌اند.

بر اساس آخرین داده‌های پایگاه اطلاعاتی ارزیابی‌های جهانی «ورلدومتر»، هند از لحاظ تعداد مبتلایان به کرونا در رده دوم و از لحاظ شمار قربانیان در رده سوم جهان قرار دارد.

– چین

کمیسیون ملی بهداشت چین طی گزارشی اعلام کرد که در یک روز گذشته ۱۶ فرد مبتلا به ویروس کرونا که منشا خارجی داشتند شناسایی شدند و بدین ترتیب تعداد مبتلایان به ۸۵ هزار و ۸۲۶ نفر رسید.

طی این بازه زمانی در چین هیچ مورد مرگ ناشی از کرونا مشاهده نشده اما تاکنون ۴ هزار و ۶۳۴ تن جان خود را از دست داده‌اند.

همچنین ۸۰ هزار و ۹۲۸ نفر از بیماران کرونایی در چین سلامتی خود را بازیافته‌اند و درمان ۲۶۴ تن دیگر در بیمارستان ادامه دارد.

– کره جنوبی

به گزارش آمار مرکز کنترل و پیشگیری بیماری کره جنوبی، طی یک روز گذشته ۸۸ مورد جدید ابتلا به کرونا که ۱۶ تن از آنها منشا خارجی داشتند شناسایی شد و شمار کل مبتلایان به ۲۶ هزار و ۴۳ نفر افزایش یافته‌است. طی شبانه روز گذشته سه نفر کره جنوبی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان باختند و بدین ترتیب شمار قربانیان به ۴۶۰ نفر رسید.

تاکنون ۲۳ هزار و ۹۸۱ بیمار کرونایی در کره جنوبی بهبود یافته‌اند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x