۱۱ آبان ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۱

آخرین آمار مبتلایان و قربانیان کرونا در برخی کشورهای عربی

شمار مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا در برخی کشورهای عربی همچنان رو به افزایش است.

به گزارش گروه بهداشت و درمان خبرگزاری سلامت به نقل از آناتولی،بر اساس اعلام وزارت بهداشت برخی کشورهای عربی، شمار جان‌باختگان و مبتلایان به ویروس کرونا در این کشورها همچنان رو به افزایش است.

– لیبی

مرکز ملی مقابله با بیماری‌های واگیر در لیبی امروز اعلام کرد: با شناسایی ۹۵۰ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا، شمار مبتلایان در کشور به ۶۲ هزار و ۴۵ نفر افزایش یافت.

همچنین با مرگ ۱۴ نفر دیگر از بیماران کرونایی، شمار قربانیان به ۸۷۱ نفر رسیده و تاکنون ۳۵ هزار و ۸۵۳ تن از بیماران در لیبی بهبود یافته‌اند.

-امارات متحده عربی

وزارت بهداشت امارات متحده عربی اعلام کرد: با فوت یک نفر دیگر از بیماران کرونایی مجموع قربانیان به ۴۹۶ نفر افزایش یافت. همچنین با شناسایی ۱۲۷۸ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا شمار مبتلایان به ۱۳۳ هزار و ۹۰۷ نفر و تعداد بهبودیافتگان نیز به ۱۳۰ هزار و ۵۰۸ نفر رسید.

– قطر

به گزارش وزارت بهداشت قطر، با تشخیص ۱۶۴ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا شمار مبتلایان به کووید-۱۹ به ۱۳۲ هزار و ۷۲۰ نفر و تعداد بهبودیافتگان نیز به ۱۲۹ هزار و ۷۸۴ نفر رسیده است.

تاکنون ۲۳۲ نفر بر اثر ابتلا به این ویروس در قطر جان باخته‌اند.

– سودان

وزارت بهداشت سودان اعلام کرد: با شناسایی ۱۵ مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا، شمار مبتلایان به ۱۳ هزار و ۸۱۹ نفر و تعداد بهبودیافتگان نیز به ۶۷۶۴ نفر رسیده است. تاکنون ۸۳۸ بیمار کرونایی نیز در کشور فوت کرده‌اند.

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 نظرات
Inline Feedbacks
View all comments