۱۸ آبان ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۲
حسینی میلانی در گفت‌وگو با خبرگزاری سلامت مطرح کرد؛

آب شرب تهران هیچ آلودگی ندارد!

عضو شورای شهر تهران گفت: بخشی از آب شرب شهر تهران از سدها و بخشی نیز از آب های زیرزمینی و چاه‌ها تامین می‌شود؛ این آب ها تحت کنترل کیفی قرار دارند و از نظر باکتریولوژی و بحث ویروس کاملا کنترل می‌شوند.

سید آرش حسینی میلانی رییس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار شهری خبرگزاری سلامت در پاسخ به مباحث مطرح شده مبنی بر احتمال آلوده بودن آب شرب تهران به ویروس کووید ۱۹ اظهار داشت: مباحث مطرح شده به هیچ عنوان صحیح نیستند چراکه آب شرب تهران کاملا سالم است.

وی افزود: بخشی از آب شرب شهر تهران از سدها و بخشی نیز از آب های زیرزمینی و چاه‌ها تامین می‌شود؛ این آب ها تحت کنترل کیفی قرار دارند و از نظر باکتریولوژی و بحث ویروس کاملا کنترل می‌شوند.

رییس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران گفت: تاکید می‌کنم که در خصوص آب شرب تهران هیچ مشکلی وجود ندارد و لازم نیست مردم در این خصوص نگران باشند.

حسینی میلانی با اشاره به مصرف آبخوری آب آشامیدنی بوستان‌ها، تاکید کرد: آب هایی که از چاه های بوستان ها برای مصرف آب آشامیدنی تامین می‌شوند نیز به طور دقیق توسط شرکت شهر سالم شهرداری تهران کنترل می شوند و این آب‌ها برای خوردن هیچ مشکلی ندارند.

وی بیان داشت: شرکت آب و فاضلاب شهر تهران نیز به به طور دقیق آبخوری آب آشامیدنی بوستان ها را بررسی و کنترل می‌کند.

گفت‌وگو: مینا افسریان

نظرات کاربران

Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x