Monday 1 June 2020 | دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۱۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۳
بازدید: 220

کولاکوویچ جسارت استفاده از بازیکنان جدید را دارد

به گزارش طبنا(خبرگزاری سلامت)، رضا دامغانی در مورد عملکرد تیم ملی والیبال ایران در هفته نخست لیگ ملت‌‌ها اظهار کرد: تیم ایران سه بازی نسبتاً خوب و روان در چین انجام داد و بهترین بخش عملکرد تیم ملی این بود که بازیکنان ذخیره نیز کار خودشان را به نحو احسن نشان دادند. دفاع عقب میدان ایران خیلی بهتر از قبل بود و عملکردی منطقی داشتند.

دامغانی ادامه داد: اکثر تیم‌های حاضر در لیگ ملت‌ها پوست‌اندازی کرده‌اند و خود را برای مسابقات انتخابی المپیک آماده می‌کنند. به همین خاطر آنها با بازیکنان اصلی خود نیامده‌اند. در مقابل تمام والیبال ایران درگیر لیگ جهانی است و نمی‌توان گفت که بازیکن شایسته‌ای در ایران جا مانده است. تیم ملی در حال حاضر ترکیب خوبی از جوانان و باتجربه‌هاست.

وی همچنین خاطر نشان کرد: سرمربی تیم ملی از تجربه بازیکنان لژیونر به خوبی استفاده می‌کند. آنها دیگر اشتباهات بچه‌گانه انجام نمی‌دهند و برای بازی‌های سخت آماده هستند. در والیبال امروز، نتیجه بازی را قطر پاسور و دریافت‌کننده‌ها مشخص می‌کنند. به همین خاطر وجود میلاد عبادی‌پور یک موهبت برای تیم ملی است. بابک فیاضی هم در پست خودش عالی عمل کرده است.

«بازیکنان سرعتی کمک بزرگی به تیم ملی هستند.»، ملی‌پوش پیشین والیبال ایران با بیان این جمله در مورد علی‌اصغر مجرد تصریح کرد: به شخصه علاقه خاصی به مجرد دارم. او در ۱۰ سال آینده، حاکم والیبال آسیا خواهد بود، ولی هنوز تجربه بازی‌های سنگین را ندارد. او کم‌کم به ترکیب اصلی اضافه خواهد شد، چون تمام فاکتورهای لازم به جز تجربه را در اختیار دارد.

سرمربی تیم والیبال گل‌گهر سیرجان همچنین یادآور شد: جواد کریمی‌ به‌ عنوان پاسور دوم، فاصله زیادی با سعید معروف دارد. البته در آسیا کسی به گرد پای معروف هم نمی‌رسد.

وی با تمجید از کولاکوویچ تصریح کرد: اضافه شدن فیاضی به ترکیب اصلی تیم ملی نشان می‌دهد که سرمربی این تیم جسارت و جرأت استفاده از بازیکنان جدید را دارد.

دامغانی در مورد فصل آینده لیگ برتر گفت: تعدادی از همکارانم دوست داشتند که جای مرا در سیرجان بگیرند و برنامه خود را به مدیران باشگاه داده بودند، ولی مسئولان این باشگاه در نهایت با برنامه من موافقت کردند. ما با تعدادی از بازیکنان مدنظر خود به توافق رسیده‌ایم و تقریباً تیم را بسته‌ایم.(تسنیم)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of