Thursday 20 February 2020 | پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۱۰
بازدید: 261

کمپین نه به تصادفات جاده ای؛ محوری ترین برنامه طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروز ۹۶

معاون دانشجویی و جوانان سازمان جوانان از برگزاری کمپین ملی نه به تصادفات جاده ای در طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروز ۹۶ خبر داد.


به گزارش خبرگزاری سلامت امیر لـله گانی ضمن اعلام این خبر گفت: کمپین ملی نه به تصادفات جاده ای که اجرای آن از سال گذشته آغاز شد، نوروز امسال نیز با تغییراتی جدید به عنوان محوری ترین برنامه طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی برگزار می شود.


وی افزود: مهمترین هدف از اجرای طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی، فرهنگ سازی برای رانندگی است که با راه اندازی کمپین ملی نه به تصادفات جاده ای تحقق این هدف مهم، امکان پذیر خواهد بود.
معاون دانشجویی و جوانان با بیان اینکه یکی از ویژگی های بارز طرح نوروزی سازمان جوانان، مشارکت ۲۰ هزار عضو در طرح نوروزی است، ادامه داد: نهضت آگاه سازی رانندگان نسبت به خطرات پیش روی آنها در سفر با حضور این ۲۰ هزار عضو جوان در جامعه گسترش خواهد یافت.


لـله گانی با اشاره به تشکیل جلسات شورای راهبردی طرح ملی ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی و کمپین ملی نه به تصادفات جاده ای در ستاد سازمان، گفت: تاکنون ۴ جلسه کارشناسی با حضور اعضای این شورا تشکیل و در خصوص تمام بخش های طرح، بحث و بررسی شده است.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد با استفاده از نظرات مشورتی مسئولان جمعیت، تا اوایل بهمن ماه، دستورالعمل طرح در اختیار استان ها قرار گیرد.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of