شنبه ۱۸ خرداد ۱۳۹۸ | Saturday 29 June 2019

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۱۶ تیر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۴
بازدید: 56

کاهش ۶.۲ درصدی تردد برون شهری و ترافیک نیمه سنگین آزادراه کرج_تهران

به گزارش طبنا(خبرگزاری سلامت)، سرهنگ نادر رحمانی با اشاره به وضعیت جوی و ترافیکی روز یکشنبه اظهار کرد: برابر آخرین گزارش‌های دریافتی، تا این لحظه در آزادراه قزوین_کرج (محدوده پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس) و آزادراه کرج_تهران (محدوده‌های پل فردیس تا پل کلارک و گرمدره) ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

وی افزود: در ارتفاعات محورهای کرج چالوس – فیروزکوه، وزش باد همراه با گرد و خاک گزارش شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا تصریح کرد: بر اساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی، در حال حاضر به استثنای محورهای مسدود و ممنوع که در ادامه به آن اشاره شده، مابقی محورهای مواصلاتی کشور، باز و تردد در آنها به روال عادی در جریان است.

رحمانی گفت: طی شبانه‌روز گذشته کل تردد ثبت شده بر اساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۱۹۸ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۶.۲ درصد کاهش را نشان می‌دهد.

وی ادامه داد: همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۳.۸ درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۹ الی ۲۰ و کمترین تردد بین ساعات ۴ الی ۵ صبح انجام شده است.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا بیان کرد: محورهای دارای بیشترین تردد طی ۲۴ ساعت گذشته به ترتیب عبارتند از: آزادراه قزوین کرج با عبور ۱۶۱ هزار و ۱۵۲ وسیله نقلیه، آزادراه کرج تهران با ۱۳۷ هزار و ۱۷۱ وسیله نقلیه و آزادراه کرج قزوین با ۱۳۰ هزار و ۲۸۷ وسیله نقلیه.

رحمانی با اشاره به محورهای دارای ممنوعیت تردد به دلیل مداخلات جوی خاطرنشان کرد: محور رامین_اولنگ _شاهرود واقع در استان‌های گلستان و سمنان، محور فرعی شمشک_دیزین واقع در استان‌های البرز و تهران، محور قدیم خرم‌آباد_پلدختر واقع در استان لرستان، محور اهرم_فراشبند واقع در استان بوشهر، محور شهداد_اندوهجرد واقع در استان کرمان و محور شهداد_نهبندان واقع در استان کرمان به دلیل نبود ایمنی کافی و همچنین مداخلات جوی، تا اطلاعات ثانوی مسدود هستند.(مهر)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of