Sunday 31 May 2020 | یکشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۲
بازدید: 212

کاهش دما در نیمه شمالی کشور

به گزارش طبنا (خبرگزاری سلامت)، احد وظیفه اعلام کرد: با توجه به نقشه‌های پیشیابی و هواشناسی از بعدازظهر امروز (یکشنبه ۱۲ اسفند)، شاهد بارش پراکنده و به تدریج کاهش دما در استان‌های گیلان، مازندران و گلستان خواهیم بود.

وی با بیان اینکه امروز برای مناطقی از شمال غرب نیز بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود، اظهار کرد: فردا (دوشنبه ۱۳ اسفند) علاوه بر مناطق یاد شده، در برخی مناطق غرب و دامنه‌های جنوبی البرز مرکزی و شرقی شاهد بارش پراکنده باران و وزش باد خواهیم بود که در ارتفاعات این مناطق به شکل برف پیش‌بینی می‌شود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با اشاره به اینکه پس‌فردا (سه‌شنبه ۱۴ اسفند) در مناطقی از شمال شرق و شرق کشور شاهد بارش پراکنده و وزش باد خواهیم بود، گفت‌: امروز نواحی مرکزی و شرقی خلیج فارس و بعد از ظهر امروز دریای خزر مواج پیش‌بینی می‌شود.

وی با اشاره به وضعیت جوی تهران طی دو روز آینده، اعلام کرد: فردا (دوشنبه ۱۳ اسفند) هوای تهران کمی‌ ابری، در بعد از ظهر با افزایش ابر و گاهی با بارش پراکنده و وزش باد پیش‌بینی می‌شود. بیشترین و کمترین دمای تهران در این روز ۱۴ و پنج درجه سانتی‌گراد خواهد بود. همچنین پیش‌بینی می‌شود که هوای تهران در روز سه‌شنبه ۱۴ اسفند کمی‌ ابری، گاهی بارش پراکنده و وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۱۴ و چهار درجه سانتی‌گراد باشد. (ایسنا)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of