۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰

پیام تسلیت سرپرست وزارت بهداشت در پی درگذشت تکنسین فداکار اورژانس

به گزارش طبنا (خبرگزاری سلامت)، متن پیام تسلیت سرپرست وزارت بهداشت، بدین شرح است: انا لله و انا الیه راجعون هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق… و چه عشقی بالاتر از عشق به هموطن و فداکاری برای نجات جان او حادثه تلخ واندوه بار درگذشت شهادت گونه تکنسین تلاشگر فوریت‌های پزشکی اهواز، زنده یاد حمید احمدی، که در حین انجام وظیفه و خدمت به هموطن به دیدار حضرت دوست شتافت، موجب تاثر شدید و اندوه فراوان شد.

بی‌شک پاداش حقیقی تلاش و فداکاری‌های ایشان تنها نزد پروردگار است. با اظهار تأثر و تأسف عمیق از وقوع این حادثه، به خانواده داغدار و گرامی این عزیز، خانواده بزرگ نظام سلامت و تلاشگران خدوم اورژانس تسلیت عرض کرده و از خداوند متعال برای ایشان رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان آن مرحوم صبر و آرامش مسئلت می‌نمایم.

دکتر سعید نمکی

سرپرست وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

 

گفتنی است به دنبال بارش شدید باران و وقوع سیل در منطقه شیمبار شهرستان اندیکا در روز گذشته یک خودرو با سرنشینان در سیل گرفتار شده بود که بعد از تماس سرنشینان این خودرو با اورژانس ۱۱۵، بلافاصله دو نفر از نیروهای اورژانس ۱۱۵ این شهرستان برای امداد رسانی به این منطقه اعزام شدند اما متاسفانه خودرو آنها در سیل گرفتار و واژگون شد. در این حادثه حمید احمدی، تکنسین ۲۲ ساله اورژانس شهرستان اندیکا خوزستان در حین انجام ماموریت به شهادت رسید.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of