Friday 5 June 2020 | جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۰۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۹
بازدید: 554

پیام تبریک رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی به مناسبت پیروزی جبهه مقاومت

به گزارش طبنا(خبرگزاری سلامت)، محمد رئیس‌زاده رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی طی پیامی پیروزی اخیر جبهه مقاومت و پایان یافتن حضور داعش در منطقه را تبریک گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

تقارن هفته بسیج با پیروزی و نصرت الهی بزرگ درهم شکسته شدن شجره خبیثه داعش به دست پرتوان و با صلابت جبهه مقاومت و در زیر بیرق هدایت و فرماندهی با درایت و مقتدرانه رهبر شجاع و بصیر انقلاب اسلامی حضرت آیت الله خامنه‌ای را به همه امت اسلام و به‌خصوص ملت شریف و شجاع ایران تبریک عرض می‌نمایم و بر سردار سرافزار سپاه اسلام، محبوب دل‌های مجاهدان حاج قاسم سلیمانی عزیز درود و صد سلام می‌فرستم.

اعضای شریف جامعه پزشکی کشور اعم از پرستاران و پیراپزشکان و پزشکان عمومی و متخصص و فوق تخصص، با تجربه‌های انباشته دوران دفاع مقدس، این‌بار پرشورتر و توانمندتر از روزهای اول شروع این فتنه در منطقه، پا به پای مجاهدان و رزمندگان سرفراز جبهه مقاومت در همه میادین و صحنه‌ها و در نزدیک‌ترین نقاط به خطوط درگیری با وحشی صفتان درنده خوی داعشی و تکفیری حضوری پر رنگ داشتند و برای مداوا و درمان مجروحین و تأمین بهداری رزمی از هیچ کوششی فرو گذار نکردند . طی این پنج سال پرستاران و پیراپزشکان و پزشکان شجاع و با کفایت ما در قالب بیش از ۳۳۵ تیم اعزامی در هر زمان و مکانی که لازم بود، مجاهدانه سرتاسر جبهه پر افتخار مقاومت را پوشش دادند و در این راه، شرافتمدانه و پر ارزش ۴ شهید، یک آزاده و ۱۰ مجروح را تقدیم حفاظت از کیان و شرف ایران اسلامی و امت اسلام کرده‌اند.

به دلیل محدودیت در اعزام، هماره خیل عظیم مشتاقان و داوطلبان از رده‌های مختلف حوزه سلامت به خصوص از بین استادان و پزشکان برجسته دانشگاهی برای حضور در این میدان مقدس جهاد، چه با ارسال پیام و تلفن و چه با مراجعه حضوری از سویی موجبات امید و سرور را فراهم می‌ساختند و از دیگر سو، ما را شرمنده خود می‌کردند.

در این مسیر دشوار اما غرور آفرین همراهی و مساعدت مسئولین حوزه سلامت کشور به خصوص همدلی و پشتیبانی بی‌دریغ شخص وزیر محترم بهداشت و درمان و آموزش پزشکی جناب آقای دکتر هاشمی و معاونین ایشان و روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور نقش بی‌بدیل داشته است که در خور تقدیر و ستایش است.

با لطف خداوند متعال، آمادگی، توانمندی و روحیه جهادی مشتاقانه و هماهنگی و یکدلی اعضای جامعه پزشکی کشور چه در منطقه و چه در داخل کشور برای بستری و مداوای بیش از ۵۰۰۰ هزار مجروح جبهه مقاومت اعم از ایرانی و غیر ایرانی به خصوص در بیمارستان بقیه الله اعظم(عج) برگ زرین دیگری را در دفتر پر افتخار حوزه سلامت ایران اسلامی به یادگار گذاشت.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره برادران مجاهد و شهیدم، شهیدان محمد حسن قاسمی، فریدون احمدی، حمید قنادپور و حمیدرضا اسدالهی و تکریم برادر آزاده و سر افرازم حاج احمد محمدی و تقدیر و تشکر از همه همکارانم در بسیج جامعه پزشکی کشور، خاضعانه و خاشعانه دست یکایک پیشگامان عرصه این جهاد مقدس در جامعه پزشکی کشور را می‌بوسم و صمیمانه چه از آنهایی که توفیق حضور در این میدان پر افتخار را پیدا کرده‌اند و چه از آنهایی که شور و شوق این حضور را در دل خود پروراندند، تشکر و قدر دانی می‌کنم.

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of