Sunday 8 December 2019 | یکشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۸

حدیث سلامتی: زاهد در دنیا کسی است که حرام...

۲۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
بازدید: 524

ویرایش انتخاب رشته متقاضیان دانشگاه آزاد آغاز شد

به گزارش طبنا(خبرگزاری سلامت)، امیررضا شاهانی، رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با عنایت به درخواست‌های مکرر متقاضیان دانشگاه آزاد اسلامی شرکت‌کننده در آزمون سراسری سال ۹۷ ، ویرایش رشته/محل‌های انتخابی از روز چهارشنبه ۳۱ مرداد آغاز و تا ساعت ۲۴ جمعه ۲ شهریور ادامه خواهد داشت.

وی افزود: کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی می­­­‌باشند می‌توانند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org  و  با توجه به نمره کل کسب شده در هر زیر گروه متناسب با رشته انتخابی و کد شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی، نسبت به انتخاب ۱۰۰ رشته / محل اقدام کنند.

شاهانی اشاره کرد: داوطلبان می‌توانند علاوه بر گروه آزمایشی اصلی، چنانچه در زمان ثبت‌نام گزینه علاقه‌مندی به گروه هنر و زبان‌های خارجه را انتخاب کرده‌اند و در آزمون آن نیز شرکت کرده‌اند، از فرصت انتخاب رشته دو یا سه گروه آزمایشی بهره‌مند شوند. داوطلبانی که رشته/محل مورد نظر خود را در دفترچه رشته‌های با آزمون سراسری دانشگاه آزاد اسلامی پیدا نمی‌کنند ، توجه داشته باشند پذیرش بخش اعظم رشته/ محل‌های دانشگاه آزاد اسلامی بدون آزمون و بر اساس سوابق  تحصیلی می‌باشند که درصورت تمایل با مراجعه به سامانه www.azmoon.org  نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

او تاکید کرد: نتایج انتخاب رشته‌های با آزمون دانشگاه آزاداسلامی نیمه دوم  شهریور ماه اعلام خواهد شد(ایلنا)

نظرات کاربران

avatar
  Subscribe  
Notify of